Skocz do zawartości

Sterownik LED - nowa wersja.


RomanoLindano

Rekomendowane odpowiedzi

Postęp prac jakiś jest. Obudowa w zasadzie gotowa. Obudowy będą tylko z drukarki 3D, będzie taniej niż montować w jakieś standardowe + frezowanie. Musiałem zaprojektować obudowę, bo bez niej łatwo uszkodzić gniazdo micro-USB. Złącze USB jest takie jak w telefonach, więc w zestawie nie będzie kabla.


Teraz czas na prace nad oprogramowaniem. Powinienem się wyrobić do 11 kwietnia (wtedy mają być płytki). Muszę jeszcze zaprojektować i zamówić naklejki, ale to wydaje mi się, że też jestem w stanie ogarnąć do czasu otrzymania płytek. Wygląda na to, około połowy kwietnia będą dostępne nowe wersje (może na początku maja jeżeli prace nad oprogramowaniem potrwają dłużej).


Sterowniki już się kończą (zostało 7 szt), więc na pewno będzie przerwa w dostawie (około 2-3 tygodnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cen, to jeszcze nie mam cennika na 100%, ale pewnie będzie tak:

- wersja podstawowa: 120 zł (7-24V)

- rozszerzone zasilanie: +10 zł (9-38V)

- rozszerzone czujniki: +15 zł (stan baterii i temperatura)

- kolorowa obudowa: +20 zł (2-7 dni oczekiwania)

- uchwyt do montażu w szafce: +5 zł


Nie obiecuję, że ceny będą dokładnie takie, ale w tych granicach.


Co do zapisów to wolałbym uniknąć takiego zamieszania jak poprzednio i przekierować całe zakupy na sklep. Będzie oczywiście ze 20 sztuk promocyjnych, tak jak poprzednio, więc myślę, że wystarczy dla wszystkich oczekujących. Tym razem planuję rabat 10% na promocyjne sztuki.


Dla Klubowiczów jest rabat 15% cały czas. Wystarczy zarejestrować się i zgłosić do mnie przez PW, żeby być przypisanym do grupy z rabatem (przypominam, że dotyczy Klubowiczów - co mają opłacone składki).

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli reasumując, jest możliwe użycie modułów LED np. W,B,R na trzech kanałach, a na czwartym Power LED? A co co wreszcie z tą opcją czasowego włączenia pełnego oświetlenia, będzie czy nie będzie, bo straciłem wątek w tym wątku :confused:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak można mieszać różne diody/moduły/paski na różnych kanałach. Ważne żeby były na na to samo napięcie (takie jak podłączone do sterownika).


Włącz/wyłącz będzie sterowane przyciskiem na obudowie. Poziom oświetlenia będzie programowalny, tzn. będzie można ustalić jaki będzie poziom jasności przy "wyłączeniu" (np. delikatne oświetlenie nocne czy zupełne zero) oraz przy "włączeniu". Właśnie nad tym pracuję i opcja jest już częściowo oprogramowana.


Zastanawiam się tylko czy czas rozjaśniania i ściemniania też powinien być programowalny, czy nie ma to znaczenia i ustawić np. na 5 sekund i już. Macie jakieś przemyślenia w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nie kłopot to taki programowalny czas startu mniej ryby straszy . Ustawiając rozjasnienie np na max 100% lepiej byłoby jakby dało się osiągnąć np w 30 sekund lub dla innych w 5 jak jest taką potrzeba. Dodatkowe opcje to zawsze przewaga nad rynkiem;)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.