timi-akwaria.pro Opublikowano 27 Stycznia 2016 #21 Opublikowano 27 Stycznia 2016 Ja już od dawna o takim myślę. Nie mam kasy i miejsca, ale kto mi zabroni myśleć o takim:) Co sobie pomarzę to moje:) W związku z tym, że kolega biopiotr napisał trochę więcej na temat zbiornika i wrzucił więcej fotek, odwołałem swoją prośbę o info z Wydziału Biologii. Nie doczytałem, że biopiotr jest opiekunem zbiornika.
patst20 Opublikowano 27 Stycznia 2016 #22 Opublikowano 27 Stycznia 2016 Sam zbiornik to pewnie i marzenie każdego, ale już wystrój i obsada to już nie, wiadomo są gusta i guściki Ogółem fajne, szkoda, że tak daleko Smyq masz rację każdy ma inny gust ale o takim szkle każdy myśli
kessey Opublikowano 28 Stycznia 2016 #23 Opublikowano 28 Stycznia 2016 Czy można to akwarium "obejrzeć" bez problemu? z telefonu
biopiotr Opublikowano 28 Stycznia 2016 Autor #24 Opublikowano 28 Stycznia 2016 Czy można to akwarium "obejrzeć" bez problemu? z telefonu bez najmniejszego problemu stoi w holu budynku który jest otwarty dla zwiedzających (kolekcja inkluzji w bursztynie, wystawa zabójcy bez winy, szkielety duzych ssaków, formikarium, terarium itd) oprócz tego zawsze można u mnie napić się kawy Jeśli ktoś chce się spotkać zapraszam dzwońcie 601831938 Piotr 4
Gość grabiec Opublikowano 28 Stycznia 2016 #25 Opublikowano 28 Stycznia 2016 ja sie wybieram w drugim tygodniu lutego do gdańska i na pewno tam podjade.
biopiotr Opublikowano 28 Stycznia 2016 Autor #26 Opublikowano 28 Stycznia 2016 Wita Stwosza 59 Kampus UG Gdańsk Przymorze. Budynek Wydziału Biologii - zapraszam. Chętnie oprowadzę
Gość grabiec Opublikowano 28 Stycznia 2016 #27 Opublikowano 28 Stycznia 2016 Wita Stwosza 59 Kampus UG Gdańsk Przymorze. Budynek Wydziału Biologii - zapraszam. Chętnie oprowadzę super, dzieki bede dzwonil
yaro Opublikowano 28 Stycznia 2016 #28 Opublikowano 28 Stycznia 2016 Jak rozwiążecie problem żywienia skrajnie innych ryb?
stan Opublikowano 28 Stycznia 2016 #29 Opublikowano 28 Stycznia 2016 Jak rozwiążecie problem żywienia skrajnie innych ryb? Nimbo pewnie będzie uzupełniał dietę o mega ilość narybku jaka będzie w tym akwarium. Szczerze bym polecił do tej obsady Nimbochromisa Linni. Normalnie bajeczka móc oglądać w akwarium jak poluje na narybek w szczelinach. Poważnie przemyślcie zakup tej ryby.
MatiK Opublikowano 28 Stycznia 2016 #30 Opublikowano 28 Stycznia 2016 Jak rozwiążecie problem żywienia skrajnie innych ryb? Już o to zapytałem odpowiedź brzmi, że dieta jest opracowywana 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się