kessey
Użytkownik-
Postów
327 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez kessey
-
Piotrek, nareszcie się za to zabrałeś Wiem, że co nie wymyślisz, to będzie zrobione dobrze i będzie wyglądało fajnie. Co do miejsca na szafce, to Panowie, jak wiecie akwarium jest duże po postawieniu przez jakieś 3 miesiące, później się przyzwyczajamy i zaczynamy myśleć o większym. Żona Piotra jest pragmatyczna i jak widać po wymiarze szafki przewidziała taką możliwość dając Piotrkowi szanse na dalszy rozwój ;-)
-
Już mogę napisać - z zielonego nici. Zasłoniłem butelkami, jak radziliście, ładnie się ukorzeniło, po 2 tygodniach odsłoniłem i cieszyłem się zielonym przez dwa dni Nie będzie zielonego...
-
Jargos, odpytaj Pani Moniki, czy ma to co chcesz i bedziemy w kontakcie. z telefonu
-
Pod koniec kwietnia, na początku maja planuję coś odbierać. Jak długie przechowanie? z telefonu
-
Bardzo fajnie wygląda. Gratuluję, chciałbym u siebie 5 minut układać :-) z telefonu
-
Poproszę 500g PROSTAR GROWTH/COLOR i 300g Spiruliny. Dzięki za akcję
-
Ja jestem chętny na spiruline. z telefonu
-
Zyskałby te litry tylko w przypadku, gdyby wymiar "40" dotyczył głębokości w najwęższym boku, a jak znam życie, to jest to maksymalna głębokość zbiornika (w Twoim linku wymiar "d"), a w takim przypadku akwa ma pojemność okolo 170l ;-)
-
Ładne z telefonu
-
Dokładnie tak z telefonu
-
Skromność to Twoje drugie imię z telefonu
-
Bez przesady z tym "najlepsze" Nikkory pro też dają radę. Gdyby tak nie było, to puszki DX nie miały by racji bytu z telefonu
-
Ja słucham głównie metalu, ale jestem też otwarty na inne gatunki. Od tygodnia zasłuchuję się w najnowszym produkcie mojego ulubieńca, czyli Rudego z MegadetH Za chwilę będę katował najnowsze DreamTheater. Poza tym uwielbiam zarzucić sobie In Flames. To z tych, których słucham najczęściej, poza tym, jak pisałem nie zamykam się na inne kręgi kulturowe i słucham wszystkiego od klasyki do jazzu. Pomijam tylko muzykę lekką łatwą i przyjemną, bez żadnego przekazu, czyli disco polo i sieczka lecąca w mainstream'owych rozgłościach radiowych. A i nie słucham techno i okolic, bo nie rozumiem ;-) Dodam jeszcze, że odkąd pojawiły się serwisy streamingowe dostęp do dobrek muzyki stał się zdecydowanie łatwiejszy, dla mnie to olbrzymia rewolucja
-
Hehe MatiK wyprzedziłeś mnie. Też chciałem podlinkować fanpage Stana:)
-
7000 litrowe Malawi w Budynku Biologii UG
kessey odpowiedział(a) na biopiotr temat w Przedstaw się i swoje akwarium!
Czy można to akwarium "obejrzeć" bez problemu? z telefonu -
To moze inaczej. Może akcję odpalić na cały rok - kto chce, to wplaca darowiznę ile razy chce ;-), bez żadnych aukcji, sprzedaży gadżetów itp. A w konkretnym miesiącu np wrzesień październik robimy show? z telefonu
-
Wojtek, tak mi ostatnio przyszło do głowy. Czy moglibyśmy, a w zasadzie, czy mógłbyś Ty, jako główny organizator prowadzić tę akcję przez cały rok? Ja akurat w trakcie bieżącej akcji nie byłem w stanie nic wysłupłać, ale są miesiące, że wydaję kaskę na pierdoły, a zamiast tego mógłbym zasilić fundusz. Co o takiej 12 miesięcznej akcji sądzisz?
-
Dzieki za odzew. Heniu, jak się moje nie przyjmą, to zamawiam u Ciebie wiaderko po przycince :-) Jak sie uda z dużą iloscia, to zielone będzie, jak sie nie uda, to pewnie się poddam. z telefonu
-
Witam, Chcialbym w moim baniaku dodać trochę zielonego. Wybór padł na Valisnerie, bo fajnie buja się w tonii, a do tego jest w jeziorze. Do tej pory miałem dwie próby zadaszenia. Pierwsza, to posadzenie kilku sadzonek okolo 10cm w różnych miejscach akwa. Oko cieszyły niecałe 2 dni zostaly oskubane z lisci a korzenie wyrwane. Druga próba, to dwie sadzonki wielkości około 50cm. Korzeń przymocowalem do kamienia. Oko cieszyło przez 3 dni dziś z piasku wystają 3cm zdzbla. Da sie jeszcze uratować? Przymierzam się do 3ciego podejścia. Zamówiłem 40 sadzonek 30-40 cm. Pytanie jak je posadzić, żeby zwiększyć szanse ich przyjęcia? Stosować jakieś nawozy? Jakie? A może posadzić je w jakichś koszykach? Z góry dzięki za pomoc. z telefonu
-
Przeprowadzka, czyli dylematy MatiKa :D
kessey odpowiedział(a) na MatiK temat w DIY - 'Zaczarowany ołówek' :D
Mnie narurowiec wyszedł zdecydowanie drożej niż 350 pln, ale ja mam 9 korpusów i 11 zaworów z telefonu -
Przeprowadzka, czyli dylematy MatiKa :D
kessey odpowiedział(a) na MatiK temat w DIY - 'Zaczarowany ołówek' :D
Zgrzewarka to koszt 100zl w markecie, wiec w porównaniu z kosztami reszty projektu nie jest to zabójczy koszt. Wiem, bo kupiłem realizując przeprowadzkę moich ryb. Ja u siebie zrobilem narurowca i to był chyba dobry pomysł. Widzę zloza i filtry, wiec na bieżąco mogę reagować. Co do obsady to sam mam dylemat zostawić starą, czy coś zmienić, wiec nie doradzę. Gratuluję siły perswazji i życzę powodzenia w realizacji z telefonu -
Dzięki z telefonu
-
Piszecie o mrożonce, czy żywy ten wodzień? Bo jakoś nie mogę się połapać? z telefonu
-
720l - efekt końcowy "dylematów początkującego"
kessey odpowiedział(a) na rafik567 temat w Przedstaw się i swoje akwarium!
Zdecydowanie, to mało powiedziane Napisałeś, że jest filtr kasetowy i musiałem go szukać. Mnie się podoba. z telefonu -
Nowe mieszkanie moich podopiecznych
kessey odpowiedział(a) na kessey temat w Przedstaw się i swoje akwarium!
Spoko pospawasz na nowo w razie co, a do czasu zrobienia nowego moja obsada wyląduje u Ciebie z telefonu
