Skocz do zawartości

kessey

Użytkownik
  • Postów

    327
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kessey

  1. Piotrek, nareszcie się za to zabrałeś Wiem, że co nie wymyślisz, to będzie zrobione dobrze i będzie wyglądało fajnie. Co do miejsca na szafce, to Panowie, jak wiecie akwarium jest duże po postawieniu przez jakieś 3 miesiące, później się przyzwyczajamy i zaczynamy myśleć o większym. Żona Piotra jest pragmatyczna i jak widać po wymiarze szafki przewidziała taką możliwość dając Piotrkowi szanse na dalszy rozwój ;-)
  2. Już mogę napisać - z zielonego nici. Zasłoniłem butelkami, jak radziliście, ładnie się ukorzeniło, po 2 tygodniach odsłoniłem i cieszyłem się zielonym przez dwa dni Nie będzie zielonego...
  3. Jargos, odpytaj Pani Moniki, czy ma to co chcesz i bedziemy w kontakcie. z telefonu
  4. Pod koniec kwietnia, na początku maja planuję coś odbierać. Jak długie przechowanie? z telefonu
  5. Bardzo fajnie wygląda. Gratuluję, chciałbym u siebie 5 minut układać :-) z telefonu
  6. Poproszę 500g PROSTAR GROWTH/COLOR i 300g Spiruliny. Dzięki za akcję
  7. Ja jestem chętny na spiruline. z telefonu
  8. Zyskałby te litry tylko w przypadku, gdyby wymiar "40" dotyczył głębokości w najwęższym boku, a jak znam życie, to jest to maksymalna głębokość zbiornika (w Twoim linku wymiar "d"), a w takim przypadku akwa ma pojemność okolo 170l ;-)
  9. Ładne z telefonu
  10. Dokładnie tak z telefonu
  11. Skromność to Twoje drugie imię z telefonu
  12. kessey

    Wybór aparatu

    Bez przesady z tym "najlepsze" Nikkory pro też dają radę. Gdyby tak nie było, to puszki DX nie miały by racji bytu z telefonu
  13. Ja słucham głównie metalu, ale jestem też otwarty na inne gatunki. Od tygodnia zasłuchuję się w najnowszym produkcie mojego ulubieńca, czyli Rudego z MegadetH Za chwilę będę katował najnowsze DreamTheater. Poza tym uwielbiam zarzucić sobie In Flames. To z tych, których słucham najczęściej, poza tym, jak pisałem nie zamykam się na inne kręgi kulturowe i słucham wszystkiego od klasyki do jazzu. Pomijam tylko muzykę lekką łatwą i przyjemną, bez żadnego przekazu, czyli disco polo i sieczka lecąca w mainstream'owych rozgłościach radiowych. A i nie słucham techno i okolic, bo nie rozumiem ;-) Dodam jeszcze, że odkąd pojawiły się serwisy streamingowe dostęp do dobrek muzyki stał się zdecydowanie łatwiejszy, dla mnie to olbrzymia rewolucja
  14. Hehe MatiK wyprzedziłeś mnie. Też chciałem podlinkować fanpage Stana:)
  15. Czy można to akwarium "obejrzeć" bez problemu? z telefonu
  16. To moze inaczej. Może akcję odpalić na cały rok - kto chce, to wplaca darowiznę ile razy chce ;-), bez żadnych aukcji, sprzedaży gadżetów itp. A w konkretnym miesiącu np wrzesień październik robimy show? z telefonu
  17. Wojtek, tak mi ostatnio przyszło do głowy. Czy moglibyśmy, a w zasadzie, czy mógłbyś Ty, jako główny organizator prowadzić tę akcję przez cały rok? Ja akurat w trakcie bieżącej akcji nie byłem w stanie nic wysłupłać, ale są miesiące, że wydaję kaskę na pierdoły, a zamiast tego mógłbym zasilić fundusz. Co o takiej 12 miesięcznej akcji sądzisz?
  18. Dzieki za odzew. Heniu, jak się moje nie przyjmą, to zamawiam u Ciebie wiaderko po przycince :-) Jak sie uda z dużą iloscia, to zielone będzie, jak sie nie uda, to pewnie się poddam. z telefonu
  19. Witam, Chcialbym w moim baniaku dodać trochę zielonego. Wybór padł na Valisnerie, bo fajnie buja się w tonii, a do tego jest w jeziorze. Do tej pory miałem dwie próby zadaszenia. Pierwsza, to posadzenie kilku sadzonek okolo 10cm w różnych miejscach akwa. Oko cieszyły niecałe 2 dni zostaly oskubane z lisci a korzenie wyrwane. Druga próba, to dwie sadzonki wielkości około 50cm. Korzeń przymocowalem do kamienia. Oko cieszyło przez 3 dni dziś z piasku wystają 3cm zdzbla. Da sie jeszcze uratować? Przymierzam się do 3ciego podejścia. Zamówiłem 40 sadzonek 30-40 cm. Pytanie jak je posadzić, żeby zwiększyć szanse ich przyjęcia? Stosować jakieś nawozy? Jakie? A może posadzić je w jakichś koszykach? Z góry dzięki za pomoc. z telefonu
  20. Mnie narurowiec wyszedł zdecydowanie drożej niż 350 pln, ale ja mam 9 korpusów i 11 zaworów z telefonu
  21. Zgrzewarka to koszt 100zl w markecie, wiec w porównaniu z kosztami reszty projektu nie jest to zabójczy koszt. Wiem, bo kupiłem realizując przeprowadzkę moich ryb. Ja u siebie zrobilem narurowca i to był chyba dobry pomysł. Widzę zloza i filtry, wiec na bieżąco mogę reagować. Co do obsady to sam mam dylemat zostawić starą, czy coś zmienić, wiec nie doradzę. Gratuluję siły perswazji i życzę powodzenia w realizacji z telefonu
  22. Dzięki z telefonu
  23. Piszecie o mrożonce, czy żywy ten wodzień? Bo jakoś nie mogę się połapać? z telefonu
  24. Zdecydowanie, to mało powiedziane Napisałeś, że jest filtr kasetowy i musiałem go szukać. Mnie się podoba. z telefonu
  25. Spoko pospawasz na nowo w razie co, a do czasu zrobienia nowego moja obsada wyląduje u Ciebie z telefonu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.