piotriola Opublikowano 31 Sierpnia 2015 #21 Opublikowano 31 Sierpnia 2015 Witaj, akwarium pokaźnych wymiarów. Z tego co opisałeś to umiesz poradzić sobie z wystartowaniem zbiornika. Nie mogłem doliczyć się ile masz rybek ? Pozdrawiam i życzę powodzenia
stan Opublikowano 31 Sierpnia 2015 #22 Opublikowano 31 Sierpnia 2015 Hmm, tak szukam i szukam i nie dopatrzyłem się jaka kolega ma obsadę , tylko to jedno zdjęcie z mnóstwem podrostków.
pozner Opublikowano 1 Września 2015 #23 Opublikowano 1 Września 2015 Wystrój to kwestia gustu, z łupków ciężko jest coś ułożyć, ale mimo wszystko, coś fajniejszego można by było ułożyć. To co teraz jest kojarzy mi się z PRL-owskim blokowiskiem. Akwarium funkcjonuje, ryby czują się dobrze, więc nie ma co się czepiać. Za stanem, podaj jakie pysie u Ciebie pływają. Jak widzę, jest tego na oko ze 40 szt. Nie podałeś obsady, więc nie dziw się, że inni widzą w twojej obsadzie mix. A i zapomniałem dodać, każde tło będzie lepsze niż to co jest teraz.
B&J Opublikowano 1 Września 2015 Autor #24 Opublikowano 1 Września 2015 Rodzaje ryb to Yellow, Maingano , Saulosi i chyba red to są jeszcze maluchy jeszcze nie wybarwione mam ok 50 jak podrosną obsada się na pewno zmniejszy Nad tłem trwają prace
marcin1ja1 Opublikowano 1 Września 2015 #25 Opublikowano 1 Września 2015 Rodzaje ryb to Yellow, Maingano , Saulosi i chyba red to są jeszcze maluchy jeszcze nie wybarwione mam ok 50 jak podrosną obsada się na pewno zmniejszy Nad tłem trwają prace Ja jeszcze chyba tam widzę Fire-Fisch, Acei i jeszcze jakąś odmianę Aulonocary.
B&J Opublikowano 19 Września 2015 Autor #26 Opublikowano 19 Września 2015 Mała aktualka mego akwa po kilku tyg.
egon44 Opublikowano 20 Września 2015 #27 Opublikowano 20 Września 2015 Widzę aktualka jest...ale żadnej zmiany nie widzę poza wciśniętymi w piach pionowo kilkoma kamieniami...Pamiętaj pyśki mogą je podkopać a wtedy wiesz co może się stać kolego czego ci nie życzę oczywiście
kado Opublikowano 20 Września 2015 #28 Opublikowano 20 Września 2015 Mała aktualka mego akwa po kilku tyg. z łupków trudno ułozyć coś sensownego, myślę też że masz za dużo piachu, połowa by wystarczyła....ale to są tylko subiektywne wrażenia, najwazniejsze żeby Tobie się podobało to szkiełko jest nowe, bo masz chyba porysowaną szybę ?
misiek-1984 Opublikowano 20 Września 2015 #29 Opublikowano 20 Września 2015 Jak dla mnie od razu rzuca się w oczy brak tła, a później to tylko garaże, garaże i jeszcze raz garaże. Szkoda, że nie wykorzystałeś potencjału tego szkła.
B&J Opublikowano 20 Września 2015 Autor #30 Opublikowano 20 Września 2015 z łupków trudno ułozyć coś sensownego, myślę też że masz za dużo piachu, połowa by wystarczyła....ale to są tylko subiektywne wrażenia, najwazniejsze żeby Tobie się podobało to szkiełko jest nowe, bo masz chyba porysowaną szybę ? Tak jest porysowane niestety
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się