B&J Opublikowano 22 Sierpnia 2015 #1 Opublikowano 22 Sierpnia 2015 Witam to moje pierwsze Malawi wcześniej miałem Roślinne wymiary akwa 150x50x60 typowa 450l, 2x filtr zewnętrzny HW-302, oświetlenie 2x30w Ryby w niem to Pyszczaki sa na razie małe
maniek1984 Opublikowano 22 Sierpnia 2015 #2 Opublikowano 22 Sierpnia 2015 akwarium dość pokazne:)masz pole do popisu:) co do wystroju ma się tobie podobać ja bym inaczej ułożył te kamienie tak by wyglądały naturalnie(pamiętaj że pyski lubią kopać w podłożu wiec budowla musi być stabilnie ułożona )inaczej o katastrofę nie trudno,ważne jest by nie miały styczności bezpośrednio ze szkłem,dodałbym też jakieś tło do tyłu najlepiej coś ciemnego. a kiedy akwarium założone?
deccorativo Opublikowano 22 Sierpnia 2015 #3 Opublikowano 22 Sierpnia 2015 a kiedy akwarium założone? Widać że świeżutkie bo nawet okrzemka jeszcze nie ma. Nie śmiem nawet pytać o start baniaka;)
B&J Opublikowano 22 Sierpnia 2015 Autor #4 Opublikowano 22 Sierpnia 2015 Jasne ze świeżutkie ... tygodniowe... Tu wam pokaże poprzednie roślinne... :rolleyes:
Andrzej Głuszyca Opublikowano 22 Sierpnia 2015 #5 Opublikowano 22 Sierpnia 2015 Jasne ze świeżutkie ... tygodniowe ...jeżeli piszesz to poważnie to poczytaj FAQ u góry na pasku . Ale mam nadzieję ,że żartujesz.
B&J Opublikowano 22 Sierpnia 2015 Autor #6 Opublikowano 22 Sierpnia 2015 ...jeżeli piszesz to poważnie to poczytaj FAQ u góry na pasku . Ale mam nadzieję ,że żartujesz. Nie wiem co masz na myśli
SmyQ Opublikowano 22 Sierpnia 2015 #7 Opublikowano 22 Sierpnia 2015 Andrzeju, myślę, że kolega B&J nie żartuje... Chodzi o cykl azotowy, który u Ciebie w ciągu tygodnia na pewno się nie zamknął. Szkoda rybek i całej tej pracy, no ale człowiek uczy się na błędach. Tak jak pisała reszta, przeczytaj FAQ, a tutaj masz co to jest ten cały cykl azotowy http://forum.klub-malawi.pl/faq.php?faq=c#faq_c3
B&J Opublikowano 22 Sierpnia 2015 Autor #8 Opublikowano 22 Sierpnia 2015 Andrzeju, myślę, że kolega B&J nie żartuje... Chodzi o cykl azotowy, który u Ciebie w ciągu tygodnia na pewno się nie zamknął. Szkoda rybek i całej tej pracy, no ale człowiek uczy się na błędach. Tak jak pisała reszta, przeczytaj FAQ, a tutaj masz co to jest ten cały cykl azotowy http://forum.klub-malawi.pl/faq.php?faq=c#faq_c3 panowie wiem o czym piszecie tylko polowe wody mam ze starego akwarium, jak i jeden z filtrów był tylko czyszczony w celu zachowania bakterii przy okazji pokaże wam moją też byłą 200l sprzedaną
Andrzej Głuszyca Opublikowano 22 Sierpnia 2015 #9 Opublikowano 22 Sierpnia 2015 panowie wiem o czym piszecie tylko polowe wody mam ze starego akwarium, jak i jeden z filtrów był tylko czyszczony w celu zachowania bakterii ...czyli jednak żartujesz:) Ale mam też nadzieję ,że znasz obecne parametry wody . Bo jednak połowa starej wody i filtr to może być zbyt mało aby uzyskać prawidłowe parametry.. Ale nie musi. A tak na marginesie wnioskuję ,że wiesz co z czym się je. A nasze zainteresowanie wzbudził fakt ,że akwa ma tydzień a ryby już pływają. Ale to wynikło z tego , że nic nie napisałeś o starcie itp:) Ot...forumowa czujność
egon44 Opublikowano 22 Sierpnia 2015 #10 Opublikowano 22 Sierpnia 2015 Witam to moje pierwsze Malawi wcześniej miałem Roślinne wymiary akwa 150x50x60 typowa 450l, 2x filtr zewnętrzny HW-302, oświetlenie 2x30w Ryby w niem to Pyszczaki sa na razie małe Witam sorki że prosto z mostu walę....co do wystroju to wiadomo tobie ma się podobać ,ale te garaże wyglądają bardzo nienaturalnie(sztucznie),mając tak fajny litrażowo baniak mogłeś pooglądać fotki baniaków z albumu,galerii i iść w podobnym kierunku np pomyśleć nad innym kamieniem np serpentynitem,otoczakiem itd ułożyć z nich jakieś gruzowiska,jeszcze czarne tło do tego i naprawdę miałbyś super baniak .....No ale człowiek sam uczy się na swoich błędach,i zapewne za niedługo sam dojdziesz do wniosku że to nie to co chciałeś uzyskać.Pozdrawiam i mam nadzieję że cię nie uraziłem
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się