stan Opublikowano 24 Października 2015 #32 Opublikowano 24 Października 2015 Jeden z lepszych akwa z łupkami jakie widziałem.
B&J Opublikowano 24 Października 2015 Autor #33 Opublikowano 24 Października 2015 Jeden z lepszych akwa z łupkami jakie widziałem. Dziękuje
MALAWI MBUNA WORLD Opublikowano 24 Października 2015 #34 Opublikowano 24 Października 2015 W porównaniu do pierwszej fotki widoczny jest duży progres. Powodzenia.
egon44 Opublikowano 24 Października 2015 #35 Opublikowano 24 Października 2015 Tu się zgodzę w porównaniu z poprzednimi fotkami jest lepiej ...Kamienie z przodu baniaka nawet spoko,tylko próbowałbym zrobić coś z tymi garażami z tyłu które niestety ale wyglądają ułożone sztucznie(nienaturalnie)...Trochę też bałbym się jak pyśki podrosną to ta konstrukcja może runąć...Mam nadzieje że nie uraziłem ciebie B&J
misiek-1984 Opublikowano 24 Października 2015 #36 Opublikowano 24 Października 2015 ak dla mnie od razu rzuca się w oczy brak tła, a później to tylko garaże, garaże i jeszcze raz garaże. Szkoda, że nie wykorzystałeś potencjału tego szkła. Damian teraz oficjalnie cofam to co napisałem wcześniej, fajnie Ci to wyszło. Każdy tu wie, że ogarnąć akwa z łupkami no nie lada wyczyn
B&J Opublikowano 25 Października 2015 Autor #37 Opublikowano 25 Października 2015 Damian teraz oficjalnie cofam to co napisałem wcześniej, fajnie Ci to wyszło. Każdy tu wie, że ogarnąć akwa z łupkami no nie lada wyczyn
pozner Opublikowano 25 Października 2015 #38 Opublikowano 25 Października 2015 Zdecydowanie lepiej, zresztą sam to pewnie widzisz. Bardzo ładnie to wszystko teraz wygląda. Tło ładnie pasuje. Czy to tapeta, czy struktura? Wrzucaj fotkę do galerii, niech to też inni zobaczą i ocenią.
B&J Opublikowano 25 Października 2015 Autor #39 Opublikowano 25 Października 2015 Zdecydowanie lepiej, zresztą sam to pewnie widzisz. Bardzo ładnie to wszystko teraz wygląda. Tło ładnie pasuje. Czy to tapeta, czy struktura? Wrzucaj fotkę do galerii, niech to też inni zobaczą i ocenią. jest to tapeta 3D
B&J Opublikowano 7 Listopada 2015 Autor #40 Opublikowano 7 Listopada 2015 Mała aktualizacja tym razem będzie filmik Akwarium Malawi - YouTube ------------ Poprawiłem link
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się