Skocz do zawartości

Męczenie większe i mniejsze ryb w akwariach


wojtas1500

Rekomendowane odpowiedzi

Natura to ZAWSZE natura i tego nie da się oszukać ! ale bawienie się w NIĄ to już wybacz! jak dla Mnie masakra-jak to się nazywa to już chyba wiadomo!!!!! + zarobek cwaniaczka.

.



Natura nie stworzyła Aulonocary Fire Fish tylko hodowcy.A w akwariach z biotypem Malawi jest jedną z najczęściej spotykanych Aulonocar i nikomu to nie przeszkadza.Kto ma chęć kupuje ryby naturalne.Co chodzi o takie praktyki to nie chodzi o zarobek czy cwaniakowanie tylko o ciekawość ludzką.A jeśli z takiej praktyki wyjdzie coś pięknego to dlaczego tego nie pokazać akwarystom.Takie krzyżowanie dwóch odmian Aulonocar nie trwa miesiące tylko lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie popieram takich krzyżówek w szczególności jeżeli są one sprzedawane. Właśnie w ten sposób ( często nie świadomy) niszczy się czystość ryby i mam takie dziwne potworki i cudactwa jak FF , iceberg czy compresa albino. Dla mnie to ma mało wspólnego z malawistyką - sorry chcocby nie wiem jak były kolorystycznie ładne.


.............


Post Gregora dotyczył tego że wyjmowałeś ikrę z pyska , a nie że jest za mieszankami ala FF ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy za histeryczne do tego wszystkiego nie podchodzicie? Nie możecie tego załatwić na privie, tych waszych przepychanek słownych już czytać się nie chce. Jestem już tu na tym forum od kilku lat, ale co się tu od paru miesięcy wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie.


Wysłane przy użyciu Tapatalka.

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy za histeryczne do tego wszystkiego nie podchodzicie? Nie możecie tego załatwić na privie, tych waszych przepychanek słownych już czytać się nie chce. Jestem już tu na tym forum od kilku lat, ale co się tu od paru miesięcy wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie.

Amen !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.