jurgen Opublikowano 20 Maja 2015 #51 Opublikowano 20 Maja 2015 Wydaje mi sie, że moduły dają radę, chodzi bardziej o mieszanie światła.
JemioloSeba Opublikowano 20 Maja 2015 Autor #52 Opublikowano 20 Maja 2015 Również uważam, że moduły sobie poradzą. Będzie ich więcej i to wszystko.
jurgen Opublikowano 20 Maja 2015 #53 Opublikowano 20 Maja 2015 Szacuję, że wyjdzie jakieś 28N, 28C i 52-60B.
JemioloSeba Opublikowano 20 Maja 2015 Autor #54 Opublikowano 20 Maja 2015 Czerwonych jak dla mnie to za dużo. Co z Rgb?
jurgen Opublikowano 20 Maja 2015 #55 Opublikowano 20 Maja 2015 Na każdy niebieski dam jeden czerwony, i je skręcę Czyli dwie belki po 15B+14N+14C i dwie dodatkowe doświetlające beleczki białych. Jeżeli dodam czerwone to zrezygnuję z RGB. Stąd moje pytania i te kombinacje. Jeżeli wiedziałbym, że np 5-6 naświetlaczy, albo lepiej 6 diód 20W RGB zagrałoby lepiej to bym się nie zastanawiał. Sterownik mam, lutownicę i dwie ręce też . W takim wypadku wywaliłbym moduły. Ale obawiam się, że światła będzie za mało i będę szedł w W. Skrajne lampiszony zrobiłbym skręcane/ruchome w jednej osi, tak aby "patrzyły" kilka stopni do środka. W HQi to się sprawdziło.
kado Opublikowano 20 Maja 2015 #56 Opublikowano 20 Maja 2015 przy 6 szt. diodach 20W w Twoim zbiorniku miałbyś efekt ufo .... ja do swojego akwa 150x50 dałem 26 szt białych 5730 , 13 niebieskich 5050 i 13 czerwonych 5050 , i d..py nie urywa tu filmik taki na szybko, bo można to lepiej zmiksować TC420 i moduly led - YouTube U Ciebie chyba trzeba to pomnożyć x2
JemioloSeba Opublikowano 20 Maja 2015 Autor #57 Opublikowano 20 Maja 2015 Jakie Ty masz Kado te 5730? Ja używam 4 sztuk (słownie czterech) 5630. Jak na początku założyłem 10 to chciało łep urwać. Ty masz 26 i dupy nie urywa?!
jurgen Opublikowano 20 Maja 2015 #58 Opublikowano 20 Maja 2015 Kado, wydaje mi się, że chyba mówimy o różnych rzeczach. Chodzi mi o diody RGB COB 20W rozmieszczone co około 40 cm.
kado Opublikowano 20 Maja 2015 #59 Opublikowano 20 Maja 2015 Jakie Ty masz Kado te 5730? Ja używam 4 sztuk (słownie czterech) 5630. Jak na początku założyłem 10 to chciało łep urwać. Ty masz 26 i dupy nie urywa?! Ja lubie dość jasno i zapas mocy , na tym filmiku chodzą na ok 70% -- dołączony post: Kado, wydaje mi się, że chyba mówimy o różnych rzeczach. Chodzi mi o diody RGB COB 20W rozmieszczone co około 40 cm. obawiam się, że miałbyś wtedy za mało białego... w sumie nie wiem ile można białego wyciągnąć z RGB , ale myślę, że nie więcej niż 1/3
jurgen Opublikowano 20 Maja 2015 #60 Opublikowano 20 Maja 2015 Seba, coś mi się wydaje, ze Kado mówi o modułach na diodach 5050 tylko oznaczonych jako 5630 (trójki)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się