Jargos Opublikowano 21 Maja 2015 #71 Opublikowano 21 Maja 2015 Kado, nie chciałem Cię urazić Opisy są różne, np. tutaj http://polskiled.com.pl/pl/p/Modul-G...ialy-Zimny/725 jest napisane, że to 3 diody 5050 i 63lm, więc albo jest błąd albo... Bo nie ma siły, żeby jedna dioda więcej dawała w sumie moduł o sile 150 czy 170lm. Tutaj jest stare zdjęcie i opis, tylko tytuł jest aktualny, kiedyś dzwoniłem do gościa jak robiłem oświetlenie do kotnika, tak właśnie mi powiedział i się potwierdziło jak przyszła paczka
JEFFIK Opublikowano 21 Maja 2015 #72 Opublikowano 21 Maja 2015 Jak czytam te posty to dochodzę do wniosku, że większość niż połowa sprzedawców albo ma opis zły modułu, albo rodzaj i robią nas w "balona". Wychodzi na to, że przed zamówieniem najlepiej zadzwonić do sprzedawcy i się upewnić. Coś takiego znalazłem http://www.avilo.pl/pl/206-samsung-modu%C5%82-led-5630-3-diody-bia%C5%82y-zimny-9000483.html Kupując 20szt (a z reguły podobną ilość kupujemy ) wychodzi 3,4zł sztuka. Jeśli dane są prawdziwe 1,4W IP67 160st a model modułu faktycznie 5630 to myślę, że cena jest rewelacyjna... Chyba, że się mylę...
Rafal.K2 Opublikowano 21 Maja 2015 #73 Opublikowano 21 Maja 2015 Mają jakieś dziwnie mleczne diody. U mnie mają szkiełka bezbarwne.
jurgen Opublikowano 22 Maja 2015 #74 Opublikowano 22 Maja 2015 http://polskiled.com.pl/pl/p/Modul-GOQ-SAMSUNG-3x5630-150-stopni-Bialy-Zimny/725 opis poprawiony, gadałem z gościem 1
JEFFIK Opublikowano 22 Maja 2015 #75 Opublikowano 22 Maja 2015 Mógłby jeszcze tutaj;) http://polskiled.com.pl/pl/p/Modul-GOQ-SAMSUNG-4x5630-150-stopni-Bialy-Zimny/731
Slawek-meszek Opublikowano 22 Maja 2015 #76 Opublikowano 22 Maja 2015 Mógłby jeszcze tutaj http://polskiled.com.pl/pl/p/Modul-G...ialy-Zimny/731 Jakoś do mnie nie przemawia ten link kolego Jeffik. Jeżeli zagłębisz się w specyfikację, to zauważysz że moduły trzy ledowe dają 120 lumenów. A z tego linku który Ty podajesz 4 sztuki dają 84lumeny. Gdzieś jest pomyłka. Znając życie znowu jest nie zmieniony opis. Seba testuje moduły czterodiodowe i w opisie tychże modułów jet 180lumenów
JEFFIK Opublikowano 23 Maja 2015 #77 Opublikowano 23 Maja 2015 Jakoś do mnie nie przemawia ten link kolego Jeffik. Jeżeli zagłębisz się w specyfikację, to zauważysz że moduły trzy ledowe dają 120 lumenów. A z tego linku który Ty podajesz 4 sztuki dają 84lumeny. Gdzieś jest pomyłka. Znając życie znowu jest nie zmieniony opis. Seba testuje moduły czterodiodowe i w opisie tychże modułów jet 180lumenów Przepraszam za OT ale małe sprostowanie Sławek właśnie o tym napisałem:) Chodziło mi o to że tak jak Jurgen pisał o poprzednich ledach ze złym opisem tak tu jest też zły opis Moduł pokazany jest 5630 a opis jest z 5050 i dlatego "mógłby jeszcze tutaj" kolega Jurgen zadzwonić w tej sprawie o poprawienie opisu... Dlatego tak jak piszesz jest na 100% błąd w opisie...
kado Opublikowano 23 Maja 2015 #78 Opublikowano 23 Maja 2015 warto by te rozbieżności podsumować ; jak kupujecie diody 5050 to powinna dioda wygladac tak : kwadratowa z kółkiem w środku, a diody 5630 i 5730 prostokąt
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się