marcin_plock Opublikowano 29 Grudnia 2014 Autor #21 Opublikowano 29 Grudnia 2014 Witam Kolegę z Płocka. Akwarium powoli kończy dojrzewanie, dziś NO2 już tylko jakieś 0,4 mg/l, także jest ok. Zapytam bardziej doświadczonych. Póki co akwarium jeszcze niczym nie przykrywałem i parowanie jest dość mocne. Na dniach zorganizuję coś do przykrycia. Chodzi mi o to czy dolewać wody przed zakończeniem cyklu azotowego. Wydaje mi się że lepiej będzie poczekać niech to wszystko się już domknie, ale chciałem się upewnić.
makok Opublikowano 30 Grudnia 2014 #22 Opublikowano 30 Grudnia 2014 Dolać, bo brzydko tak jak wyparuje
marcin_plock Opublikowano 30 Grudnia 2014 Autor #23 Opublikowano 30 Grudnia 2014 No właśnie nie wygląda za estetycznie z taką ilością odparowanej wody. Pytanie tylko czy taka dolewka nie zaszkodzi cyklowi azotowemu ????
lufa555 Opublikowano 30 Grudnia 2014 #24 Opublikowano 30 Grudnia 2014 Cyklowi nie zaszkodzi na pewno. Aby tylko bez chloru i innych paskudztw była. Akwarium extra.
marcin_plock Opublikowano 1 Stycznia 2015 Autor #25 Opublikowano 1 Stycznia 2015 Na chwilę przed wpuszczeniem lokatorów.
marcin_plock Opublikowano 9 Stycznia 2015 Autor #27 Opublikowano 9 Stycznia 2015 Lokatorzy już się rozgościli Na razie trochę dworzec, ale jak podrosną to będzie trochę redukcji
pablojogi Opublikowano 9 Stycznia 2015 #28 Opublikowano 9 Stycznia 2015 fajne akwa oraz super ryby:-)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się