marcin1ja1 Opublikowano 26 Listopada 2014 #11 Opublikowano 26 Listopada 2014 wycelowana idealnie w boczną szybę... Idealnie . U mnie w przeciągu 24h szyba testowana byłaby przez kamień z 2 razy. U mnie nie dość, że stoją bezpośrednio na podkładzie to jeszcze podparte są paroma zakopanymi mniejszymi kamieniami.
pietrek Opublikowano 26 Listopada 2014 Autor #12 Opublikowano 26 Listopada 2014 Widze każdy mi życzy tego zeby kiedyś rozbiło mi akwa :> Tylko nikt z was nie dal propozycji podkładki..bo stwierdzenie "na coś położyć" nie jest wytłumaczeniem bo jak trudno się nie domyśleć nie stosowałem nigdy wcześniej. Ten dział powinnien sie nazywać: pokaż nam swoje akwarium a my go skrytykujemy (śmieje się )
Andrzej Głuszyca Opublikowano 26 Listopada 2014 #13 Opublikowano 26 Listopada 2014 Tylko nikt z was nie dal propozycji podkładki..bo stwierdzenie "na coś położyć" nie jest wytłumaczeniem bo jak trudno się nie domyśleć nie stosowałem nigdy wcześniej. Piotrek .To nie jest dział porad tylko PRZEDSTAW SIEBIE I AKWARIUM . U góry na pasku jest FAQ i tam prawie wszystko jest napisane:) Ale Ci odpowiem: styropian ( 2cm) , spienione PCV, pianka pod akwa lub panele tudzież inne wynalazki:) Poszukaj tematów w TAGAI lub SZUKAJ
RADAKAM Opublikowano 27 Listopada 2014 #14 Opublikowano 27 Listopada 2014 U mnie młodzież po 2 miesiącach od zakupu pięknie podkopała skały do samego styropianu Czytaj uważniej pietrek, a doczytasz się podpowiedzi
stan Opublikowano 27 Listopada 2014 #15 Opublikowano 27 Listopada 2014 Chyba już starczy porad w dziale przedstaw się ;-) , resztę trapiących kolegę pytań proszę zadawać w odpowiednim dziale.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się