Widze każdy mi życzy tego zeby kiedyś rozbiło mi akwa :>
Tylko nikt z was nie dal propozycji podkładki..bo stwierdzenie "na coś położyć" nie jest wytłumaczeniem bo jak trudno się nie domyśleć nie stosowałem nigdy wcześniej.
Ten dział powinnien sie nazywać: pokaż nam swoje akwarium a my go skrytykujemy (śmieje się )
O gustach sie nie dyskutuje
rayan szafka jest taka:
Matik uwierz ze w tych skalach maja dużo kryjówek
Może kiedyś tło zmienie ale nie chce żadnych badziewnych folii.
spiochu skala lezy stabilnie, co by mogło ją obalić? rybki
Witam wszystkich
To moja pierwsza przygoda z tymi rybkami,
mam nadzieje ze będę z Wami jak najdłużej
a więc..
Obsada: Pseudotropheus Saulosi 2/7
Akwarium: 112L (80x35x45)
Oświetlenie: 2x18w
Filtr: TetraTec Ex700
Podłoże: Piasek kwarcowy
Dekoracja: Skaly ok.25kg
Tło: Strukturalne
Roślinka: Anubias
Szafka: Samoróbka pod wymiar
Foto: