maniek1984 Opublikowano 2 Października 2014 #1 Opublikowano 2 Października 2014 witam serdecznie jest to mój pierwszy post,wiec prosze o wyrozumiałość a oto moje pociechy:p http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1bec6cb45d4be9c9.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/792f23ab8624e6b8.html
valeander Opublikowano 3 Października 2014 #2 Opublikowano 3 Października 2014 Fajne ale....schowaj termometr :)Tak na początek.Witamy
maniek1984 Opublikowano 3 Października 2014 Autor #3 Opublikowano 3 Października 2014 witam.postaram sie schowac hehe dzis zamontowałem nowy kubełek uni max 150 profesional plus wewnatrz aquael 500,co sadzicie o takim polaczeniu?pozdrawiam;)
spiochu Opublikowano 3 Października 2014 #4 Opublikowano 3 Października 2014 Jeśli już musisz mieć to tło to zdecydowanie zmień kamienie bo nie współgrają z nim. A jeśli zdecydujesz się je zmienić to... też zmień kamienie bo sorry, ale w pierwszej chwili myślałem, że masz tam gruzowisko z cegieł Oczywiście to moja opinia i nie musisz się z nią zgadzać Wysłane z telefonu
maniek1984 Opublikowano 4 Października 2014 Autor #5 Opublikowano 4 Października 2014 kazda sugestia jest dobra,no ale mi sie te gruzowisko podoba;) jest to piaaskowiec wiec jest dobry do malawi ,a jesli chodzi o wyglad to juz kwestia gustu hehe;) tak to wygladało przed zastosowaniem lampy aqua glo: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/023760162dba0d59.html i po http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1bec6cb45d4be9c9.html
spiochu Opublikowano 4 Października 2014 #6 Opublikowano 4 Października 2014 Cieszę się, że podchodzisz do tego normalnie bo są tacy co się zaraz obrażają, że innym śmie się ich akwarium nie podobać Faktycznie, fajniej wygląda z tą świetlówką. A jak kolory ryb w tym świetle? Wysłane z telefonu
maniek1984 Opublikowano 4 Października 2014 Autor #7 Opublikowano 4 Października 2014 trzeba miec dystans do tego i tyle:p a kolorki super różnica kolosalna,czekam aż bardziej sie wybarwia rybcie to dopiero bedzie cosik hehe;)
stan Opublikowano 5 Października 2014 #8 Opublikowano 5 Października 2014 Jak dla mnie to gruzowisko jest strasznie nie naturalne. To, że to jest piaskowiec to OK ale przeca w naturze piaskowiec nie ma kształtu cegieł ;-). Ale każdy z nas miał inne wyobrażenie i po jakimś czasie szybko zmienia tego typu ,,tworki". Sam się przekonasz i to szybko jak to działa ;-). P.S. Witamy !!
rebelde Opublikowano 5 Października 2014 #9 Opublikowano 5 Października 2014 mysle ze baniak zmienilby znaczaco wyglad jezeli dobierzesz tło do kamieni albo kamienie do tła, ale to Tobie ma sie podobac
marcin73m Opublikowano 5 Października 2014 #10 Opublikowano 5 Października 2014 ... jezeli dobierzesz tło do kamieni albo kamienie do tła... zdecydowanie kamienie do tła..
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się