maniek1984 Opublikowano 5 Października 2014 Autor #11 Opublikowano 5 Października 2014 dziekuje za rady;) za jakis czas cos wymysle;) dzieki tym cegiełkom mam duzo kryjowek,co jest bardzo wazne w malawi wydaje mi sie (chodzi mi o agresje itp,skaczywszy na mlodym pokoleniu)jak zrobic duzo kryjówek dzieki np otoczakom?chyba to troche trudne heh a wy jak macie z kryjowkami?
paputek25 Opublikowano 5 Października 2014 #12 Opublikowano 5 Października 2014 Maniek, ja bym dobrał kamienie współgrające z fototapetą, wówczas uzyskałbyś lepszy efekt głębi, bo póki co widać 2 światy .
maniek1984 Opublikowano 5 Października 2014 Autor #13 Opublikowano 5 Października 2014 a gdzie takie kamienie moge dostac?w akwarystycznym niewidzialem:confused:
paputek25 Opublikowano 5 Października 2014 #14 Opublikowano 5 Października 2014 proponuje wycieczkę do lasu, nad potok rzekę ... tóż takich pełno
maniek1984 Opublikowano 5 Października 2014 Autor #15 Opublikowano 5 Października 2014 Jak przygotować kamienie przed włożeniem do akwarium ?
Andrzej Głuszyca Opublikowano 5 Października 2014 #16 Opublikowano 5 Października 2014 Jak przygotować kamienie przed włożeniem do akwarium ? ...dobrze wyszorować i wyparzyć Wydaję mi się ,że mimo iż akwarium jest krótkie to nie obędzie się bez jakiegoś falownika aby wydmuchiwać kupska z tych kamieni w stronę zasysu z jakiegoś filtra.
michdom74 Opublikowano 6 Października 2014 #17 Opublikowano 6 Października 2014 a mnie sie te "cegly" podobaja, maja w sobie cos interesujacego. Polaczenie czegos industrialnego i naturalnego :-). Nieomal kryje sie za tym jakas tajemnica.
maniek1984 Opublikowano 7 Października 2014 Autor #18 Opublikowano 7 Października 2014 hmm co do kupek:rolleyes: a jakby wylot z filtra zewnetrznego ulozyc w polowie zbiornika by powstala lepsza cyrkulacja?w tej chwili jest narowni z tafla wody,no tak w polowie tafli ,by powstawala fala dla leprzego napowietrzania,no ale zamontowana mam jeszcze deszczownice,ktora dosc dobrze napowietrza wode.jak myslicie zda to egzamin????? do michdom 74;) a no dyc jest to wielko tajemnica z glebi wód malawi hehe;) tam sie kluja male pyski:D -- dołączony post: a jak radzicie sobie z okrzemkami?robicie coś czy zostawiacie?
tyshek Opublikowano 7 Października 2014 #19 Opublikowano 7 Października 2014 Witam ziomala, spory wybór kamienia jest w Tychach na Ul.Dzwonkowej 40 , polecam. 1
maniek1984 Opublikowano 7 Października 2014 Autor #20 Opublikowano 7 Października 2014 dzieki tyshek;) nieomieszkam tam zagladnac;)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się