tyshek Opublikowano 7 Października 2014 #21 Opublikowano 7 Października 2014 Serpentynit, gnejs, różne łupki i inne ram dostaniesz za śmieszne pieniądze.
CoolPhone Opublikowano 3 Listopada 2014 #23 Opublikowano 3 Listopada 2014 Panowie zeszliście całkowicie na temat kamieni i ich składów;) Przywołuję do porządku.
Gość pemergency Opublikowano 3 Listopada 2014 #24 Opublikowano 3 Listopada 2014 Jeśli autor nie jest obrażalski to i ja pozwolę sobie coś napisać Cegły w baniaku słabo wyglądają i tutaj słowo "słabo" jest bardzo, bardzo grzecznościowe Te dwa zielska też tam pasują jak świni siodło, a odklejone tło wygląda paskudnie, pomijam fakt, że samo w sobie jest nienaturalne i takie jakieś... nie potrafię znaleźć odpowiedniego słowa. Jak dla mnie brakuje tam tylko bąblącej muszli, płetwonurka i butelki z listem
maniek1984 Opublikowano 3 Listopada 2014 Autor #25 Opublikowano 3 Listopada 2014 spokojnie ,nie jestem obrazalski;) zaniedlugo przedstawie zdjecia nowej koncepcji baniaka;) chwilowo brak czasu na fotki gdyz niestety praca praca i praca:( pozdrawiam -- dołączony post: jednak znalazłem dzis chwilke;) oto nowy wystrój baniaka http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0f13bf34ae1d71a5.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/697512554af39136.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f8021675d2b9a657.html wiem ze malawi i roslinnosc to zadkosc;) lecz jak to mowia wyjątki potwierdzaja regółe:) www.malawi.pl/artykuly/roslinne_malawi.htm roslinki rosną dobrze ,pyski chadzaja miedzy nimi i wcale ich nieobgryzaja(zobaczymy jak dorosna) roslinki nawoze :aqua art k+,macro,ferro wg zalecen producenta póki co baniaczek sie rozrasta,za jakis,czas aktualizacja. ph 7,5 gh 6 zachecam do rozmowy i sugesti,a moze ktos z was mial zielone malawi?pozdrawiam
Gość pemergency Opublikowano 3 Listopada 2014 #26 Opublikowano 3 Listopada 2014 Osobiście przerabiałem zielone malawi, z wyglądu nie wiele miało to wspólnego z malawi i zanim pyśki podrosły było ok, później zaczęło się kopanie i z roślin rosnących w podłożu zrobiły się rośliny pływające Teraz akwarium prezentuje się całkiem przyjemnie, ale nadal ma mało wspólnego z malawi. Nie zrozum mnie źle, nie piszę tego złośliwie, ale ten wystrój pasuje mi bardziej do Azji i widziałbym tam brzanki sumatrzańskie
Kalbar Opublikowano 4 Listopada 2014 #27 Opublikowano 4 Listopada 2014 Ten korzeń wygląda na "nowy, świeży i niewymoczony", mam rację?
maniek1984 Opublikowano 4 Listopada 2014 Autor #28 Opublikowano 4 Listopada 2014 póki co roslinki fajnie sie zakozeniły,mam nadzieje ze dają rade,bo na razie nie wygląda to zle:) a jakimi nawozami nawoziłes? korzeń jest z lasu,namaczany 3 tyg,wygotowany z sola i upieczony w piekarnku hehe tak wyczytałem by zrobic,na razie nie plesnieje,zauważalny lekki zielony meszek na nim
maniek1984 Opublikowano 18 Listopada 2014 Autor #29 Opublikowano 18 Listopada 2014 aktualizacja mojego baniaczka;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e9a3ce8fe1fa3a0f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1888d57c5cc41955.html pozdrawiam;)
eljot Opublikowano 18 Listopada 2014 #30 Opublikowano 18 Listopada 2014 Fajna Ameryka bo do afrykańskich jezior daleko
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się