maniek1984 Opublikowano 18 Listopada 2014 Autor #31 Opublikowano 18 Listopada 2014 no troszkę sie różni od pozostałych prezentowanych baniaków;) ale zielone malawi tez jest ok tak mi się wydaje;)
crav Opublikowano 18 Listopada 2014 #32 Opublikowano 18 Listopada 2014 amazonka zarybiona rybami z afryki jak na moje oko
maniek1984 Opublikowano 18 Listopada 2014 Autor #33 Opublikowano 18 Listopada 2014 z tym że u mnie ph wynosi 7,5 na stałym poziomie mierzone testami jbl(kropelkowe) troszke zieleninki lepiej wyglada w akwa;) a pyski tez mi sie bardzo podobaja wiec musiałem to jakos pogodzić
eljot Opublikowano 18 Listopada 2014 #34 Opublikowano 18 Listopada 2014 ale zielone malawi tez jest ok tak mi się wydaje Obawiam się że będziesz walczył albo o utrzymanie pięknych roślin albo o odpowiednie parametry wody (głównie właśnie ph).
maniek1984 Opublikowano 18 Listopada 2014 Autor #35 Opublikowano 18 Listopada 2014 mógłbyś rozwinąć swoją myśl?dziekuje z góry;)
stan Opublikowano 18 Listopada 2014 #36 Opublikowano 18 Listopada 2014 Rośliny najczęściej (oprócz między innymi valiserii ) słabo znosi warunki powyżej 7,0pH.
eljot Opublikowano 18 Listopada 2014 #37 Opublikowano 18 Listopada 2014 Dodam jeszcze, że to co lubią rośliny czyli np. CO2 obniża Ph (minimum w jeziorze to 7,6) więc zasilanie dwutlenkiem węgla odpada. Było już kilka osób które próbowały utrzymać piękne rośliny ale IMHO z marnym skutkiem. Dodatkowo same ryby potrafią nieźle zdewastować florę w akwa. No i zielone malawi to trochę jak kwiatek do kożucha.
maniek1984 Opublikowano 18 Listopada 2014 Autor #38 Opublikowano 18 Listopada 2014 dzieki za uwagi;) jak narazie udaje mi się utrzymać kompromis;) i oby tak dalej;)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się