stan Opublikowano 17 Stycznia 2014 #21 Opublikowano 17 Stycznia 2014 Stan, za zawory płaciłem koło 13 zł, ale maja sporą średnicę przelotu w kuli (coś kolo 1,5 cm) Misiu można prosić o link - plisssssssssss !! A 15mm przelotu jak znalazł - mnie pasuje !
nabe Opublikowano 17 Stycznia 2014 #22 Opublikowano 17 Stycznia 2014 Wygląda zupełnie fajnie. Będzie na co popatrzeć.
harisimi Opublikowano 18 Stycznia 2014 #23 Opublikowano 18 Stycznia 2014 Super projekt i super relacja ... ja niestety w pracy baniaka mieć nie mogę, jednak wszyscy co mogą powinni mieć właśnie taki układ jak Misiek. Akwarium a nad akwarium nasz kalendarz .
Misiek Opublikowano 19 Stycznia 2014 Autor #24 Opublikowano 19 Stycznia 2014 Pozostaje mi się tylko cieszyć jeśli się Wam podoba. Bo to oznacza, że wykonałem dobrą robotę Stan, mój kolega pracuje w hurtowni, chyba nie mają strony. Napisz na pw co Cie interesuje to go dopytam o szczegóły. W razie potrzeby zawsze mogę Ci coś od niego przesłać. W dniu wczorajszym szkło zostało zarybione zgodnie z planem - Aulonocara stuartgranti sp. Chilumba 3+3 (około 6 cm). Na razie wybarwia się jeden samiec. Liczę, że wśród śledzików będą jeszcze dwaj panowie. - Labidochromis caeruleus 10 sztuk młodzieży Jak dotąd jestem mega zadowolony z aulonocary. Uważam że wybór tej ryby był świetną decyzją. Już nie mogę się doczekać gdy podrośnie i pokaże pełnię ubarwienia. Początkowo to głównie aulony zaszyły się w skałach, z czasem zaczeły nabierać śmiałości. Wszystkim oglądającym bardzo podobają się też cytrynowe yellow. A oto kilka zdjęć i krótkie filmiki z pierwszego dnia ryb w akwarium. Zdjęcia wykonane telefonem. Przyczajony tygrys, ukryty smok ksywka cykor I jedna fota z lampą. Udało się popełnić kilka filmików. [ame] [/ame] [ame] [/ame] I jeden nakręcony z lampą, wyciąga więcej koloru z ryby [ame] [/ame] 6
harisimi Opublikowano 19 Stycznia 2014 #25 Opublikowano 19 Stycznia 2014 Będzie pięknie jak się 3 samce wybarwią a yellow podrosną
pablojogi Opublikowano 19 Stycznia 2014 #26 Opublikowano 19 Stycznia 2014 aulony super, też je mam ale inne, akwa szacun bardzo ładnie urządzone:-)
AKWA ŁOBUZ Opublikowano 20 Stycznia 2014 #27 Opublikowano 20 Stycznia 2014 SYLVANIA AQUASTAR T8 F30W/174 - 10000K nie zmienia koloru piasku na lekko żółty? tak patrząc oczami, nie aparatem
Misiek Opublikowano 20 Stycznia 2014 Autor #28 Opublikowano 20 Stycznia 2014 Zmienia z żółtego na biały. Ten sam piasek mam w 220, możesz zobaczyć jak wygląda z normalną białą świetlówką. To piach do piaskownic sprzedawany w OBI i normalnie jest żółty.
AKWA ŁOBUZ Opublikowano 20 Stycznia 2014 #29 Opublikowano 20 Stycznia 2014 To dobry efekt. Sam w tym tygodniu chce skończyc swoje nowe malawi i mam kilka świetlówek różnych ale dopiero będę sprawdzał efekt jak zaleje. Póki co ustawiam na sucho i też mam Sylvanie różne ale mi w jednym aqouastar zmienił akwarium na lekko cukierkowe ale to tez przez czerwony piaskowiec z tym, że ta cukierkowość odbiła sie na barwie dna.
Misiek Opublikowano 21 Stycznia 2014 Autor #30 Opublikowano 21 Stycznia 2014 Wyobraźcie sobie, że od kilku godzin te Aulony się trą... A wydawało mi się, że są jeszcze za młode. Jedna samica ma już wypchane podgardle i co chwile kuszona przez samca wraca za kamień, gdzie urządzają sobie tą orgię
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się