Bourbon Kid Opublikowano 23 Grudnia 2013 #32 Opublikowano 23 Grudnia 2013 Tłok jak w centrum handlowym przed świętami
malet7 Opublikowano 23 Grudnia 2013 #33 Opublikowano 23 Grudnia 2013 Mogę się nie znać, ale ta bocja pasuje tutaj jak świni siodło :/
malet7 Opublikowano 24 Grudnia 2013 #35 Opublikowano 24 Grudnia 2013 Idąc tym tropem można jeszcze skalary chodować z pyszczakami, w końcu to też pielęgnice , a może też "nie będzie im źle".
stan Opublikowano 24 Grudnia 2013 #36 Opublikowano 24 Grudnia 2013 Dokładnie j.w. To że niby im dobrze nie znaczy, że tak powinno się robić. No chyba, że twoim celem Mariusz było zrobienie kolorowego akwarium , a nie biotopu malawi. No ale tutaj poklasku nie będzie ;-). Ogólnie same ryby masz ładne.
eljot Opublikowano 24 Grudnia 2013 #37 Opublikowano 24 Grudnia 2013 No cóż, przysłowiowy dworzec kolejowy + mieszanie biotopów, całkowite zaprzeczenie tego co polecamy na tym forum.
olo666 Opublikowano 25 Grudnia 2013 #38 Opublikowano 25 Grudnia 2013 dobry przykład dla "nowicjuszów" jak nie należy postępować!-w sumie to-dziękujemy.....tylko szkoda ryb:(
Misiek Opublikowano 25 Grudnia 2013 #39 Opublikowano 25 Grudnia 2013 Zawsze uważałem że kasowanie postów jak się ktoś obraża jest wybitnie dziecinne
Rekomendowane odpowiedzi