Skocz do zawartości

AQUARIUM-FISH prosze o opinie.


bolo141

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
nie polecam albo to jakiś naciągacz albo nie odpowiedzialna osoba

..nie wyciągaj pochopnie wniosków!!Przecież na razie nie wiesz co jest tego przyczyną...A może leży w szpitalu albo inne jakieś losowe sprawy miały na to wpływ? Poczekaj spokojnie na wyjaśnienia a potem tu pisz swoją opinię:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 90% będę zamawiał u nich baniak.

Zaproponował 120x60x50 (60 głębokość) float 10mm ze szlifem trapezowym polerowanym, silikon transparentny 480 zł, z frontem OW PILKINGTON 600zł.

Transport do Warszawy 30 zł autobusem, ale raczej poproszę o wysyłkę kurierem, bo do Wa-wy mam 120 km dojazd samochodem w 2 strony to prawie koszt kuriera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a więc tak, zamówiłem baniak + szafke + pokrywe alu + oświetlenie.


Akawrium OK, natomiast czekam już 3 tygodnie na zamontowanie szyby przesuwnej


Szafka - miała być wenge jest bardzo ciemna czekolada, brak maskownicy którą też zamawiałem


Pokrywa - Miała być wenge jest złota na nową czekam 3 tydzień (zrezygnowałem pomaluje sobie ją sam)


Oświetlenie - miały być odbłyśniki a niema, listwa led do nocnego oświetlenia bez zasilacza (na niego też czekam 3 tydzień, kupiłem sobie nowy sam)


Ogólna ocena:

Kontakt żenujący a raczej jego brak, zwodzenie klienta, 3 razy do mnie jechał i po 4godzinach dowiadywałem się że jednak nie będzie. Brak info że wiezie mi listwę bez zasilacza i pokrywę w innym kolorze niż zamawiałem, obiecywanie że bedzie za kilka dni z właściwą pokrywa i tym zasilaczem, umawiał się potem nie dawał znaku czy będzie czy nie, dopiero po smsie w którym napisałem że rezygnuję i sam sobie pomaluję pokrywę za którą nie zapłaciłem oczywiście bo nie była zgodna z zamówieniem odrazu oddzwonił głupio się tłumacząc że nagle lakiernik na urlop poszedł. Ogólnie rzecz biorąc jest wielu innych sprzedawców którzy robią to samo do których można się dodzwonić i trzymają się terminów jak i szczegółów zamówienia.


NIE POLECAM!

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.