paputek25 Opublikowano 28 Marca 2014 #11 Opublikowano 28 Marca 2014 Rowniez polecam Karola Aquarium-fish...
barrabanda15 Opublikowano 10 Maja 2014 #13 Opublikowano 10 Maja 2014 Ja u Pana Karola zamawiałem akwarium polecił mi go znajomy. Cena akwarium bardzo konkurencyjna wręcz niska, fajny kontakt jak nie odbiera to oddzwania. Chce też u niego zamówić rybki więc będę wiedział więcej.
dariush Opublikowano 11 Maja 2014 #15 Opublikowano 11 Maja 2014 Koledzy a jakie wrażenia macie z akwariami, stolikami, czy też pokrywami wykonanymi przez Aquarium-Fish?
KODI Opublikowano 11 Maja 2014 #16 Opublikowano 11 Maja 2014 Moje wrażenia są takie Na pierwszej focie widać m.in. szafki Pokrywy drewniane i aluminiowe w zależności od pojemności portfela.
Andrzej Głuszyca Opublikowano 15 Czerwca 2014 #18 Opublikowano 15 Czerwca 2014 nie polecam albo to jakiś naciągacz albo nie odpowiedzialna osoba ..nie wyciągaj pochopnie wniosków!!Przecież na razie nie wiesz co jest tego przyczyną...A może leży w szpitalu albo inne jakieś losowe sprawy miały na to wpływ? Poczekaj spokojnie na wyjaśnienia a potem tu pisz swoją opinię
dariush Opublikowano 19 Czerwca 2014 #19 Opublikowano 19 Czerwca 2014 Na 90% będę zamawiał u nich baniak. Zaproponował 120x60x50 (60 głębokość) float 10mm ze szlifem trapezowym polerowanym, silikon transparentny 480 zł, z frontem OW PILKINGTON 600zł. Transport do Warszawy 30 zł autobusem, ale raczej poproszę o wysyłkę kurierem, bo do Wa-wy mam 120 km dojazd samochodem w 2 strony to prawie koszt kuriera.
Mahone Opublikowano 30 Czerwca 2014 #20 Opublikowano 30 Czerwca 2014 a więc tak, zamówiłem baniak + szafke + pokrywe alu + oświetlenie. Akawrium OK, natomiast czekam już 3 tygodnie na zamontowanie szyby przesuwnej Szafka - miała być wenge jest bardzo ciemna czekolada, brak maskownicy którą też zamawiałem Pokrywa - Miała być wenge jest złota na nową czekam 3 tydzień (zrezygnowałem pomaluje sobie ją sam) Oświetlenie - miały być odbłyśniki a niema, listwa led do nocnego oświetlenia bez zasilacza (na niego też czekam 3 tydzień, kupiłem sobie nowy sam) Ogólna ocena: Kontakt żenujący a raczej jego brak, zwodzenie klienta, 3 razy do mnie jechał i po 4godzinach dowiadywałem się że jednak nie będzie. Brak info że wiezie mi listwę bez zasilacza i pokrywę w innym kolorze niż zamawiałem, obiecywanie że bedzie za kilka dni z właściwą pokrywa i tym zasilaczem, umawiał się potem nie dawał znaku czy będzie czy nie, dopiero po smsie w którym napisałem że rezygnuję i sam sobie pomaluję pokrywę za którą nie zapłaciłem oczywiście bo nie była zgodna z zamówieniem odrazu oddzwonił głupio się tłumacząc że nagle lakiernik na urlop poszedł. Ogólnie rzecz biorąc jest wielu innych sprzedawców którzy robią to samo do których można się dodzwonić i trzymają się terminów jak i szczegółów zamówienia. NIE POLECAM! 1
Rekomendowane odpowiedzi