Skocz do zawartości

AQUARIUM-FISH prosze o opinie.


bolo141

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Chciałbym się podzielić moim doświadczeniem z firmą Aquarium - Fish. Zbiornik zamawialem w listopadzie 2014

Niestety zbiornika do tej pory nie mam bo Pan który mi robił mój projekt okazał się zwykłym oszustem i krętaczem. Zaufałem człowiekowi sugerując się opiniami znalezionym w internecie (niestety napisanym przez chyba niego samego) niestety okazało się ze tacy ludzie jak Pan Karol z firmy Aquarium -Fish z Katowic nie powinni nawet marchewki na bazarze sprzedawać nie mówiąc już o prowadzeniu własnej działalności!! Ogólnie to puste obietnice a później kłamstwa , chamstwo i ignorancja . Proszę Was omijajcie tego delikwenta szerokim łukiem.Najlepszy teksty Pana Karola kiedy prosiłem go o wysłanie jakiegokolwiek zdjęcia z postępów: " Nie mam czasu na robienie zdjęć! !! Nie jestem fotografem tylko fachowcem od akwarium !!! Wiem ze są osoby zadowolone z ich usług ale takie jest moje zdanie a akwarystyka zajmuje się prawie 30 lat

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się Pan odniesie do tego co napisałem Panie Karolu na forum publicznym skoro Pan ignoruje moje telefony i emaile?


Z całym szacunkiem, ale to forum nie jest miejscem do rozstrzygania sporów konsumenckich. Do tego celu służą ustawowo powołane instytucje (z własnego doświadczenia proponuję w pierwszej kolejności zainteresować sprawą powiatowego (miejskiego) rzecznika konsumentów, którego ewentualna ingerencja w tej sprawie może okazać się wystarczająca.


Chciałbym żebyś mnie dobrze zrozumiał - daleki jestem od tego, żeby na forum wypowiadać się o konkretnych przedsiębiorcach w samych superlatywach, a w sytuacji gdy okaże się, że ich zachowanie budzi zastrzeżenia jest to bardzo cenny sygnał dla innych forumowiczów jako potencjalnych kupujących, ale na przyszłość proponuję większą powściągliwość w publicznym formułowaniu uwag pod adresem konkretnej osoby, bo narażasz się na ewentualną odpowiedzialność karną za zniesławienie.


Staram się zrozumieć Twoje rozżalenie, ale w tej konkretnej sprawie wylewanie swoich żali na forum w taki sposób jak to uczyniłeś na pewno nie rozwiąże Twojego problemu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale to forum nie jest miejscem do rozstrzygania sporów konsumenckich. .


tu nie ma żadnych sporów, po prostu kolega wyraża opinię o zakupach, traktowaniu kientów etc. przez konkretnego sprzedawcę i jest to jak najbardziej na temat i od tego jest między innymi to forum i ten temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo jesteś tu "anonimowy", zarejestrowałeś się jakiś czas temu na forum i pierwsze co piszesz, to negatywna opinia. Dodatkowo właściwie nic nie wynika z tego co napisałeś. Źle i mało wiarygodnie, że to Twój pierwszy post na forum. Tak zazwyczaj wygląda sytuacja gdy konkurencja próbuje oczerniać konkurencję.

A tak nie wiadomo, czy zapłaciłeś i nie dostałeś usługi czy produktu - jeśli tak to takie sprawy prosto się załatwia. Czy może zamówiłeś a zignorowano Cie i nie wykonano zamówienia - to załatwia się jeszcze prościej i szybciej.

Nie wyobrażam sobie bym czekał na jakieś zamówienie 5 miesięcy.

Pozdrawiam, nie wdając się w dalszą polemikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anonimowy nie jestem , a forum śledzę od dawna i Waszymi opiniami się sugerowałem zamawiając zbiornik u Pana Karola, nikogo nie zmuszam żeby wierzył w moje doświadczenie z tym Panem i nie sugeruje żeby zamawial cokolwiek u konkurencji ;-)

Wiele w życiu miałem zbiorników z różnych źródeł wiec na ten temat mam pojęcie niestety , może komuś się uda i zostanie potraktowany lepiej niż ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście rozumiem , wyraziłem tylko swoją opinię i doświadczenie z ta firmą, a takie prawo mam

Pozdrawiam



Nie neguję Twojego prawa do swobodnego wyrażania opinii, tak jak pisałem powyżej, to prawo w pewnych sytuacjach podlega ograniczeniu i wydaje mi się, że w swojej wcześniejszej wypowiedzi poszedłeś trochę za daleko, nie wspominając o tym w jaki sposób może zostać odebrana Twoja wypowiedź w kontekście okoliczności, na które zwrócił uwagę Kolega Misiek.


tu nie ma żadnych sporów, po prostu kolega wyraża opinię o zakupach, traktowaniu kientów etc. przez konkretnego sprzedawcę i jest to jak najbardziej na temat i od tego jest między innymi to forum i ten temat :smile:


Nie napisałem swojego poprzedniego posta, aby kogoś w jakiś sposób ograniczać - napisałem go w trosce o autora wypowiedzi, a przede wszystkim w trosce o Klub Malawi, który poprzez dopuszczanie do publikowania takich wypowiedzi na forum jest narażany (a w zasadzie są narażane osoby reprezentujące KM) na zarzut naruszenia dóbr osobistych osób trzecich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem , nie mam zamiaru nikogo obrażać chociaż sam zostałem potraktowany przez ta firmę jak najgorsze zło, twierdzę tylko ze mam prawo jako klijent do wyrażania opinii tylko po to żeby inni wiedzieli czego mogą się spodziewać ,nie wyrażam swojej opinii pochopnie, od pół roku proszę , dzwonie itp bez skutku.Nie udzielam się na forum bo to nie moja dziedzina i tyle , korzystam z tego forum głównie bo to kopalnia wiedzy jeżeli chodzi o sprawy techniczne , tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo jesteś tu "anonimowy", zarejestrowałeś się jakiś czas temu na forum i pierwsze co piszesz, to negatywna opinia. Dodatkowo właściwie nic nie wynika z tego co napisałeś. Źle i mało wiarygodnie, że to Twój pierwszy post na forum.


a co niby ma pisać na inny temat, jak nawet jeszcze nie ma akwa, które zamówił ...pewnie jakby je dostał, to nie pisałby tego tu na forum.... co do fachowości tej firmy, to mam od nich swój baniak....kupiłem , bo tanio i 5 lat gwarancji na szczelność i mam nadzieję , że takie będzie, pomimo tego, że "przewiązka" poprzeczna pomiędzy wzmocnieniami wzdłużnymi jest ze szkła 8mm i nie jest na środku, jak również spoiny między szybami w niektórych miejscach mają prawie zero, a w innych 3mm (mogę wrzucić foty).... o jakimkolwiek szlifie można zapomnieć .... ale cóż, może wytrzyma skoro gwarancja 5 lat , chociaż co mi z tego , jak będę musiał to odwieź na swój koszt ...... w każdym razie warto się przyjrzeć solidności tej firmy, a krytyka wyjdzie im tylko na dobrze i następnym klientom

-- dołączony post:

Tak jak napisałem , nie mam zamiaru nikogo obrażać chociaż sam zostałem potraktowany przez ta firmę jak najgorsze zło, twierdzę tylko ze mam prawo jako klijent do wyrażania opinii tylko po to żeby inni wiedzieli czego mogą się spodziewać ,nie wyrażam swojej opinii pochopnie, od pół roku proszę , dzwonie itp bez skutku.Nie udzielam się na forum bo to nie moja dziedzina i tyle , korzystam z tego forum głównie bo to kopalnia wiedzy jeżeli chodzi o sprawy techniczne , tyle


a kasę zapłaciłeś , bo nic tym nie piszesz ?.... bo ja np. odbierałem u nich osobiście , więc jakby co, sam sobie jestem winien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie ma żadnych sporów, po prostu kolega wyraża opinię o zakupach, traktowaniu kientów etc. przez konkretnego sprzedawcę i jest to jak najbardziej na temat i od tego jest między innymi to forum i ten temat :smile:


Umknęła Ci jedna bardzo istotna rzecz - Kolega scrawl666 w pierwszym swoim poście (którego treść następnie edytował) napisał:


może się Pan odniesie do tego co napisałem Panie Karolu na forum publicznym skoro Pan ignoruje moje telefony i emaile?


Stąd też napisałem, że forum nie jest miejscem do rozwiązywania sporów konsumenckich.


co do fachowości tej firmy, to mam od nich swój baniak....kupiłem , bo tanio i 5 lat gwarancji na szczelność i mam nadzieję , że takie będzie, pomimo tego, że "przewiązka" poprzeczna pomiędzy wzmocnieniami wzdłużnymi jest ze szkła 8mm i nie jest na środku, jak również spoiny między szybami w niektórych miejscach mają prawie zero, a w innych 3mm (mogę wrzucić foty).... o jakimkolwiek szlifie można zapomnieć


I to jest właśnie konkret, bo zamieściłeś własne spostrzeżenia odnośnie jakości wykonania akwarium, nie atakując przedsiębiorcy w sposób mogący naruszyć jego dobra osobiste. Sposób sformułowania posta przez Kolegę scrawl666 miał zupełnie inny wydźwięk, stąd też pozwoliłem sobie zwrócić uwagę na ten aspekt.

Kończąc temat, życzę wszystkim zadowolenia z zakupów i zastanowienie się czy niższe ceny są gwarantem dobrej jakości produktów, które kupujemy na długie lata.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.