tom77 Opublikowano 23 Kwietnia 2015 #141 Opublikowano 23 Kwietnia 2015 To nie jest temat "wywody" na temat negatywnych opinii bo przez takie "mieszanie" postów, akwarysta szybciej zrezygnuje z czytania już kolejnej strony niż dowie się opinii o sklepie. Bardzo ciekawy przypadek dla częściowo nowego grona Moderatorów (również bez podtekstów): - w "zakorzenionym" dwuletnim wątku na 141 postów, aż 90 zajmuje się jedną transakcją - osobiście bym to wydzielił jako oddzielny wątek, ale sam nie wiem w jakim dziale.
kado Opublikowano 23 Kwietnia 2015 #143 Opublikowano 23 Kwietnia 2015 sami nabijacie posty i robicie śmietnik w tym temacie nic do niego nie wnosząc ;-) 1
Post_Mortem Opublikowano 23 Kwietnia 2015 #144 Opublikowano 23 Kwietnia 2015 Jak to już było uprzednio sygnalizowane, poza ramy tego wątku wykracza prowadzenie dyskusji, która sprowadza się wyłącznie do próby "załatwienia" z Przedsiębiorcą własnej sprawy konsumenckiej, co od jakiegoś czasu usilnie próbuje czynić kilka osób mających status użytkownika forum. Ponownie należy zwrócić uwagę, że forum nie jest narzędziem do prowadzenia negocjacji w indywidualnych sprawach. Forum również nie jest salą sądowa, służącą do rozwiązywania sporów pomiędzy niezadowolonymi użytkownikami forum, a Przedsiębiorcą. Mając na uwadze powyższe okoliczności, a zarazem celem zapobieżenia eskalacji negatywnych emocji, które coraz częściej towarzyszą wypowiedziom pojawiającym się w tym wątku, wątek zostaje zamknięty, Osoby bezpośrednio zainteresowane w sprawach poruszanych w tym wątku, mają możliwość nawiązania kontaktu z Przedsiębiorcą za pośrednictwem PW, celem ustalenia szczegółów transakcji. 8
Rekomendowane odpowiedzi