przemek wieczorek Opublikowano 22 Kwietnia 2015 #131 Opublikowano 22 Kwietnia 2015 Nie musi byc symetrycznie . Nie jest to żadnym wyznacznikiem . Starajcie się dogadywac między sobą . Z doświadczenia wiem ze jedna negatywna opinie działa jak kilkadziesiąt pozytywnych .Wyluzujcie Karolowi ,patrząc od strony przedsiębiorcy takie opinie nie są przyjemne .
kado Opublikowano 22 Kwietnia 2015 #132 Opublikowano 22 Kwietnia 2015 .Wyluzujcie Karolowi ,patrząc od strony przedsiębiorcy takie opinie nie są przyjemne . Jasne, każdemu może się zdarzyć jakaś wpadka. Temu się tylko nie zdarza, co nic nie robi
pablojogi Opublikowano 22 Kwietnia 2015 #133 Opublikowano 22 Kwietnia 2015 wpadkę się poprawia, a nie zlewa temat, obudźcie się!!!
esku Opublikowano 22 Kwietnia 2015 #134 Opublikowano 22 Kwietnia 2015 Pablo ale to kupujący olal sprawe i nie zgłosił Sprawy sprzedawcy. Tutaj temat zamknięty bo się dogaduja. Czekam na odpowiedz na moje pytanie ale jak wcześniej ruch w temacie był ostry tak teraz cisza.
spiochu Opublikowano 22 Kwietnia 2015 #135 Opublikowano 22 Kwietnia 2015 Cisza bo każdy się już pogubił w tych wszystkich wątkach i pretensjach. Olobolo dał jakąś prywatną propozycję, żeby mu skleić akwarium ale robiąc dokumentację foto w trakcie. Wiadomo, chce mieć tanio a dzięki propozycji super dobrze Tak przynajmniej to rozumiem. Ze scrawlem nie wiem w końcu jak to jest. Zamówił akwarium, ale nie odbierze go dopóki nie zobaczy zdjęć, tak przynajmniej to rozumiem. Nie wiem czy wpłacał jakąś kasę czy nie... Wysłane z telefonu
KODI Opublikowano 22 Kwietnia 2015 #136 Opublikowano 22 Kwietnia 2015 Cześć kolego w Trzebini jakieś 30km od Ciebie masz Malawiana http://www.sklep.malawian.pl/ więc możesz się do niego pofatygować. A tego co piszesz Aquarium-Fish to ja akurat nie znam. Pozdrawiam:) No to ja podam tajną informację Ostatnie akwaria Malawiana są od Aquarium-fish
scrawl666 Opublikowano 22 Kwietnia 2015 #137 Opublikowano 22 Kwietnia 2015 No wiec tak , ruchu w temacie brak bo kilka osób czeka na odzew Aquarium - Fish Zgadzam się z wpadki się zdażają nawet najlepszym profesjonalistom i to nie ulega wątpliwości ale też każdy człowiek na poziomie potrafi się do tego przyznać a nie brnąć dalej w kłamstwie! ! W moim przypadku tak jest , mi już nie chodzi o to ze nie mam tego zbiornika tylko ze mnie Pan Karol pół roku oszukuje, umawialiśmy się na zdjęcia o terminie grudniowym juz nie wspomne a w zamian dostałem ignorancja i chamstwo.Teraz twierdzi ze akwarium juz dawno zrobione i czeka na magazynie tylko ja nie chce odebrać? I nie wypada o tym pisać? Ale pozytywne opinie można bez problemu ? Jeśli chodzi o pieniądze to Pan Karol stwierdził że nie chce zaliczki jak inni chociaż nalegałem ,może to był jeden z powodów przez ktory mnie olał Panie Karolu mógł Pan poprostu odpisać ze nie da Pan rady , nie może , nie w tym terminie , cokolwiek !!! 1
Olobolo Opublikowano 23 Kwietnia 2015 #138 Opublikowano 23 Kwietnia 2015 Panowie! Czy Wy (z wyjątkami) na prawdę nie widzicie niczego złego w zachowaniu Pana Karola? Moją propozycję jasno opisałem. Do Pana Przemka napisałem pw z prośbą o wycenę (tak mi na tym forum poradzono), ale nie odpisał. Rybka z Warszawy wyceniła mi akwarium. Cena wysoka i długie czekanie, ale sklep profesjonalnie działa, tak bynajmniej ja to odbieram. Znalazłem frmę Aqua medic. Wycenili mi, można do nich podjechać. Porozmawiać. Tak się traktuje ludzi. Cena bardzo atrakcyjna, czas oczekiwania do 2tyg, dowóz do 50 PLN, bo sa ode mnie tak z 3-4km. Pan Karol milczy, bo najprawdopodobniej chce zamieść temat pod dywan. Biedny przedsiębiorca? Przeciez to przekonanie rodem z komuny. Sam jestem przedsiębiorca i fakty sa takie, ze to klient jest biedny bo musi zaufać przedsiębiorcy. Ja mogę wcisnąć każde badziewie. Ostatnie zmiany prawa z grudnia, które oceniam pozytywnie bo sa uczciwe, jasno pokazują, ze to klient jest słabszy w starciu z przedsiębiorca i to klientowi naleza ie dodatkowe gwarancje. Wyjątek stanowi przykład nieuczciwego klienta, gdy klient kupuje np procesor do podkręcania i wymienia go w nieskończoność aż trafi mu sie porządna sztuka. Wracając do tematu. Istotą tego wątku było ukazanie firmy, która krótko mówiąc kombinuje i nie jest fair z klientem. Skoro Pan Karol ma to akwarium, to gdzie sa zdjęcia? Tak mocno bronił swoich racji kilka dni temu, wkleił zdjęcia reklamowe swoich akwariów a tego wlasciwego, które ponoć stoi na magazynie nie wkleił. To nie jest dziwne i podejrzane? Teraz milczy. Skoro Pan Karol jest uczciwy to dlaczego nie chce podjąć sie zrobienia dla mnie akwarium przy obserwacji tego procesu przez Was wszystkich tu publicznie na forum? Przeciez to w 100% uczciwa propozycja na której WSZYSCY zyskają. Ja zyskam, bo dostanę super akwarium skontrolowane przez ekspertów. WY zyskacie bo beda dowody na to, ze warto brać u Pana Karola. I wreszcie Pan Karol zyska, bo kasa bedzie mu spływać z każdej strony;) No chyba, że z Aquarium fish jest tak, jak wynika z tego wątku.... To wtedy ktoś musi być niezadowolony. Jako przedsiębiorca mam swoją odpowiedz Jako klient na razie wybieram Aqua medic 1
esku Opublikowano 23 Kwietnia 2015 #139 Opublikowano 23 Kwietnia 2015 Pan Przemek nie podjął tematu i jest ok. Pan Karol nie podjął tematu i jest "buuuu". W sumie też bym z tobą nie nawiązał wspolpracy bo by mi było szkoda nerwów ale to szczegół. Co do powtarzalności akwariów. To nie jest robota May nowa i nie ma dwóch identycznych. Co do kontroli jakosci towaru to powinna być osoba za to odpowiedzialna - nawet pracownik z dłuższym stażem albo osoba pakujące towar. Jak by została obciążona kosztem dostawy to by lepiej się przyglądała. Pan Karol nie odciął się od tego tematu jak widać. Ja czekam tylko na info końcowe z ustaleń. Scraw co do ciebie. Wybacz ale jak dla mnie to jesteś masochista. Czekać pół roku na durne tera gdzie nie było danej zaliczki. Po 2 tygodniach po minieciu terminu i braku kontaktu ze sprzedajacym mail z informacją o rezygnacji z zamówienia z winy sprzedającego bo nie dotrzymał terminu i z głowy. Chyba ze nie stać cię było na kolejną z firm ponieważ chciał kilka razy więcej. Bo chyba tylko to by trzymało z ta jedna firma tak długo - cena. Dalej. Co do zmiany ceny. Nie znam szczegółów ale czy nie by zmieniany projekt w trakcie realizacji? Co do zdjęć. Fakt zrobienie i wysłanie raz w tygodniu nie ma dużo roboty. Może faktycznie nie zrobił tera a może zrobi według projektu i boi się ze jak zobaczysz to co wyszło z twego projektu to nie będziesz chciał odebrać. Kończąc mój wywód. Ja bym olal dawno tego wykonawcę i szukał następnego. Jeżeli faktycznie zrobił te tera to jego strata bo materiał i robocizna w plecy. Na pewno bym nie czekał tyle na te zdjęcia. Scraw szczerze co cie przy nim trzyma? Ile razy więcej wycenił to inni bo raczej nie tylko do niego wysłałeś zapytanie. Dlaczego jest w tobie tyle jadu o głupie tera? -- dołączony post: Zapomniałem dodać że od Pana Karola nie mam żadnego szkła. -- dołączony post: Znalazłem frmę Aqua medic. Wycenili mi, można do nich podjechać. Porozmawiać. Tak się traktuje ludzi Do Pana Karola tez możesz podjechać i porozmawiać.
JEFFIK Opublikowano 23 Kwietnia 2015 #140 Opublikowano 23 Kwietnia 2015 Temat powinien skończyć się na pierwszym poście kolegi Scrawl666, który wyraził swoją negatywną opinię lub poprossić kolegę o zedytowanie postu do bardziej szczegółowych refleksji. Reszta nie powinna ujrzeć światła dziennego bo powinna ujrzeć wiadomość PW! To nie jest temat "wywody" na temat negatywnych opinii bo przez takie "mieszanie" postów, akwarysta szybciej zrezygnuje z czytania już kolejnej strony niż dowie się opinii o sklepie. Moim zdaniem sami się nakręcacie tworząc nieład w temacie. Tutaj się zaczyna robić tak jak w mediach, zaczęła się inwazja Rosji na Ukrainę a już wszyscy mówili o kolejnym rozbiorze Polski...(proszę tu nie szukać żadnych podtekstów) Dziękuję i pozdrawiam wszystkich "masochistów"
Rekomendowane odpowiedzi