RavenPl Opublikowano 7 Grudnia 2014 #41 Opublikowano 7 Grudnia 2014 Witam wszystkich.Miesiąc temu zamowilem u Pana Karola akwarium.Było dosyć nietypowe bo ze szkła guardian.Polecam wszystkim tego Pana.Kontakt zawsze miły,rzetelna obsluga.Jeśli nie mogłem się dodzwonić Pan Karol zawsze się odezwał.Nigdy nie olal sprawy.Rybki dziś też przyjechały.Są w bardzo dobrej kondycji i cenie.Cena całości...rewelacyjna.Następnym razem tylko do Aquarium fish zwrócę się z prośbą.prośbą
danielj Opublikowano 7 Grudnia 2014 #42 Opublikowano 7 Grudnia 2014 Potwierdza, u Karola brałem już kilka akwariów i zawsze wszystko jak należy
krzysiutoja Opublikowano 7 Grudnia 2014 #43 Opublikowano 7 Grudnia 2014 Witam i co to jakaś wielka łaska że Pan Karol jest miły dla klientów i sprzedaje żywe i dobre ryby Dziękujemy Panie Karolu i powodzenia w interesach
danielj Opublikowano 7 Grudnia 2014 #44 Opublikowano 7 Grudnia 2014 A tego to nie rozumiem. Może ja nie z tej epoki jestem, ale mnie nauczyli, że promuje się solidnych sprzedawców. Nie,łaski nie robi, robi solidną robotę za którą wart jest promowania. I tyle.
krzysiutoja Opublikowano 7 Grudnia 2014 #45 Opublikowano 7 Grudnia 2014 A ja nic złego o Nim nie powiedziałem jak kupie od niego ryby to zapłacę bez łaski A na pewno kiedyś kupie bo Ma nieraz ciekawe gatunki
RavenPl Opublikowano 7 Grudnia 2014 #46 Opublikowano 7 Grudnia 2014 Kupowałem już od jednego pana ze śląska ryby,który sprzedawał mi je jakby z przymusu q do tego jakość masakryczna no i o wiele mniejsze od oferowanych.Pan Karol spisał się na 5.Podejście do klienta jest bardzo ważnym elementem.Zadowolony klient zawsze wróci...
CoolPhone Opublikowano 7 Grudnia 2014 #47 Opublikowano 7 Grudnia 2014 Witam i co to jakaś wielka łaska że Pan Karol jest miły dla klientów i sprzedaje żywe i dobre ryby Dziękujemy Panie Karolu i powodzenia w interesach Powiało poważnym chłodem z Twojej wypowiedzi tak jakbyś miał jakieś poważne "ale" do tej osoby. Chyba tak nie jest więc nie rozumie po co takie rzeczy pisać. 1
krzysiutoja Opublikowano 7 Grudnia 2014 #48 Opublikowano 7 Grudnia 2014 To samo napisałem o Tal Malu porostu płacimy i to nie łaska że nas dobrze obsługują Tak mam poważenie do obu firm ole to inna sprawa
imak73 Opublikowano 14 Stycznia 2015 #49 Opublikowano 14 Stycznia 2015 Ja gorąco polecam Karola. Zakupiłem u niego szkiełko 250*70*60 transport gratis , potem rybcie - zdrowe i "czystej krwi" nie jakieś mieszańce jak w niektórych sklepach , większość ryb to F1 , co zresztą można zauważyć kupując te same gatunki z innego źródła. Ryby zdrowe i w świetnej kondycji. Zawsze dowozi mi do Brzegu zgodnie z ustaleniami. Mogę z pełną odpowiedzialnością jeszcze raz polecić sprzedającego. Posiada takie gatunki i w tak świetnej formie , że nie znajdziecie nigdzie indziej.
RavenPl Opublikowano 14 Stycznia 2015 #50 Opublikowano 14 Stycznia 2015 Też następne szkło biorę u Pana Karola.Tymczasem czekam na protomelasy dla mnie:-)
Rekomendowane odpowiedzi