Skocz do zawartości

suricade

Użytkownik
  • Postów

    2 758
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez suricade

  1. Warto przesunąć światełko, po stronie kasety, bardziej do przodu wtedy zniknie zupełnie.
  2. Do poprawki tabela pokarmów ( do tego nie potrzeba informatyka) rozsypała się zupełnie. Zniknęło też sporo linków do filmów .
  3. Brud na gąbkach ma czerwony kolor , fakt dostają także pokarm z krylem i kolor może być po zmieszaniu tych pokarmów.
  4. Fakt . Tylko wrzucam info jakby ktoś szukał. Też używam tyle , że wkurza mnie czerwony syfek , który zbiera się na gąbkach. Może nowy pokarm nie będzie miał tej wady.
  5. Nie wczytywałam się w aukcje , jest kilka rodzajów np. Jeden z algami inny z krylem i oczywiście dla pyszczaków.
  6. Jeżeli ktoś pilnie potrzebuje NLS jest dostępny na allegro .
  7. Moje aktualne rok więc nie ma się czym chwalić .
  8. Tak się zastanawiam kto na forum ma najstarsze działające akwarium malawi. Większość z nas zmieniała wielokrotnie szkło, obsadę, osprzęt. Może ktoś ma/miał przez kilka lat to samo szkło z jakimiś modyfikacjami? Więc Panie i Panowie ile lat działa wasza malawka?
  9. Okazało się , że to wina przeglądarki. W chromie działa.
  10. Niestety brak efektu , pomimo czyszczenia, wylogowania i przeładowania. Niektóre tytuły , te dłuższe wyświetlają się słowo pod słowem nie po literce. Pojedyncze teaty pojawiają się prawidłowo. Może to coś w ustawieniech poszczgólnych for?
  11. Na tablecie (android) nadal mam tytuły tematów wyświetlane w pionie literka pod literką: c o z m i e n i ć Mniej więcej tak to wygląda.
  12. Może warto plik wstawić w serwisie Klubu do bezpośredniego odczytu, jest spory i telefon może mieć problem.
  13. MamGdzie to znajdę, jestem na małym przesyle i Mam problem z szukaniem.
  14. U mnie w firefoxie niestety nie zapamiętuje. Ciasteczka i historia były usunięte. Czy można takie ustawienie dać jako domyślne a inne opcje do wyboru ? Tak na marginesie zobaczcie jaka macie płeć w profilu ;).
  15. Ok codziło o to gubienie. Czy nazwy tematów macie poprawnie wyświetlane czy literka pod literką. Czami jeden mam poprawnie a 2 rozjechany. Panowie nie chodzi o totalne zmiany. Zawsze przy zmianie softu wyskakują błędy i warto to od razu korygować.
  16. U mnie w nieprzecztanej zawartości posty wymieszane są ze zdjęciami , dlatego to zgłaszam.
  17. Dokładnie Plezi mała tragedia.:-)
  18. Wrzucę jak będę prz kompie ja mam zupełnie inny wygląd forum niz ten który zamieściłeś. Chodzi o nieprzeczytaną zawartość.
  19. Mala prośba czy najnowsze zdjęcia mogłyby się wyświetlać pod najnowszymi postami ? Teraz są wymieszane i daje to wrazenie chaosu..
  20. Na tablecie (android) tematy w postach wyświetlają się literka pod literką i post się rozjeżdża.
  21. Ja po wyciągnięciu z formy moczyłam moduły w wodzie nic nie odpadało.
  22. Dobra robota. Co do ustawienia musisz pokombinować ... tak żeby się Tobie podobało.
  23. Mozesz dać 2 ścianki dłuższe i postawić filtr na dnie, nie musi być zawieszony.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.