Skocz do zawartości

suricade

Użytkownik
  • Postów

    2 758
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez suricade

  1. Dużym plusem artykułu są fotki. Przy propozycjach obsad bardzo ich brakuje, a szukając w google można oszaleć od nieprawidłowych zdjęć.
  2. suricade

    Akwarium w "stole".

    Popieram , zaciekawił mnie wystrój i filtracja.
  3. suricade

    Akwarium w "stole".

    Mam mieszane uczucia ale może się przydać http://m.einrichtungsbeispiele.de/couchtisch-aquarium-von-florian-boehling_33219.html
  4. Hmm ryba to raczej ani krowa ani świnia ( chyba , że Unia postanowi inaczej) więc nie ma się czego bać.
  5. Jak na razie bezkonkurencyjny jest crav
  6. Ja nie twierdzę , że kaseciak jest zły (gdyby tak było to bym go zlikwidowała) ale posiada pewne wady , z których trzeba sobie zdawać sprawę.
  7. Dzisiaj w nocy było jeszcze gorzej puściła przyssawka i pompa pięknie wylewała wodę z baniaka. Na szczęście nas to obudziło i obyło się bez katastrofy.
  8. Możesz dać czarny akryl do zabawek rozcieńczony wodą , warstwa tylko taka, żeby "polakierować. Uzyskasz barwę podobna to tego co już masz obok.
  9. Jaka tam jest filtracja ?
  10. Ja bym to najpierw zatopiła w akwa żeby zobaczyć jak wygląda w wodzie, dodać kamienie pod kolor i tyle. Nie widząc tego w szkiełku ciężko coś doradzić. Kompozycja podobna jak u Pleziegi i będzie "cuś piknego i cacuszko" jak mawia pewien znajomy ;).
  11. Pusty bez ceramiki pływał i odsuwał się od szyby bocznej , przy litrze ceramiki już nie ma tego problemu .
  12. A jaśniej z czym plezi trafił?
  13. Trzymam kciuki za powodzenie operacji. Moje pytanie było nieco nieprecyzyjne. Ale wyjaśniłeś cały plan dokładnie. PS. Mój "kaseciak, jest właśnie z litego PCV -z "szyby" kabiny prysznicowej. Pływa tak samo jak spienione , może odrobinę mniej.
  14. A przede wszystkim co dostają do jedzenia. Karma dobra dla jednego gatunku może być mało przyswajalna przez drugi.
  15. Te 2 rurki dość skutecznie tłumią przepływ przynajmniej przy słabszych pompach.
  16. Jak zamierzasz to poskładać/pokleić? Kolorów raczej nie ma sensu ruszać.
  17. To był filtr Jemioło Seby nie pamiętam jaka miał głowicę chyba o przepływie 2000l/h. Wydaje się , ze przepływ 10x pojemność akwarium na godzinę jest odpowiedni do prawidłowej filtracji mechanicznej.
  18. https://www.youtube.com/results?search_query=filtr+kasetowy
  19. Tak w kaseciaku. Robi się fontanna i woda wydostaje się z akwarium.
  20. Ja mam na wężach prztrzymywanych przez przyssawki a koncoki są od JBL 701. Fakt zb2 razy woda poleciała poza akwa ale waż spadal z pompy.
  21. Jak dla mnie płaskie kamienie na wierzchu są niepotrzebne. Psują efekt.
  22. Każdemu z nas zdarzają się błędy. Wystarczy poprawić i po sprawie. Nie ma się co obrażać.
  23. Ja mam zasys gdzieś w polowie wysokości akwarium i też daje radę.
  24. Peszel o średnicy 25 m , dobre :-) .
  25. Może być w "miejscu" komina ale musi mieć inna konstrukcję . Wyżej podawałam link do filtrów wielokomorowych ze szkła.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.