Fakt . Tylko wrzucam info jakby ktoś szukał. Też używam tyle , że wkurza mnie czerwony syfek , który zbiera się na gąbkach. Może nowy pokarm nie będzie miał tej wady.
Tak się zastanawiam kto na forum ma najstarsze działające akwarium malawi. Większość z nas zmieniała wielokrotnie szkło, obsadę, osprzęt. Może ktoś ma/miał przez kilka lat to samo szkło z jakimiś modyfikacjami? Więc Panie i Panowie ile lat działa wasza malawka?
Niestety brak efektu , pomimo czyszczenia, wylogowania i przeładowania. Niektóre tytuły , te dłuższe wyświetlają się słowo pod słowem nie po literce. Pojedyncze teaty pojawiają się prawidłowo. Może to coś w ustawieniech poszczgólnych for?
U mnie w firefoxie niestety nie zapamiętuje. Ciasteczka i historia były usunięte. Czy można takie ustawienie dać jako domyślne a inne opcje do wyboru ?
Tak na marginesie zobaczcie jaka macie płeć w profilu ;).
Ok codziło o to gubienie. Czy nazwy tematów macie poprawnie wyświetlane czy literka pod literką. Czami jeden mam poprawnie a 2 rozjechany. Panowie nie chodzi o totalne zmiany. Zawsze przy zmianie softu wyskakują błędy i warto to od razu korygować.