Skocz do zawartości

zdrowy_zab

Użytkownik
  • Postów

    1 697
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zdrowy_zab

  1. Jak z regulacją, to tylko ledy (możliwe DIY). Ewentualnie HQI (ale tutaj bez regulacji, jednak efekt powala )
  2. https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=aPECd4aNHGo ...
  3. Takie 'typowanie' wysokości składki to imho niezbyt trafne. Wszystko zależy od działalności klubu.
  4. Trevki i Acei wolą górne partie wody. 1-2 razy w lekkiego mięska(suchy, mrożonki np oczlik) będzie ok.
  5. zdrowy_zab

    Prośba

    Wystarczy nauczyć t9 czy swype'a polskich znaków i po kłopocie:D PS wysłano z super nowoczesnego smartfona NASA
  6. Wiem, że odkopuję. Ale minęło trochę czasu, a temat ciekawy. Aarset i jak sie potoczyła sytuacja ?
  7. Chętnie opisze, jednak w swoim czasie, na razie za wcześnie
  8. A ja dodam, że trzymałem magungi z demasoni oraz afrą. Z demasonami karmiłem raz w tygodniu lekkim mięskiem. Teraz, przy afrze 4 razy w tygodniu, 2x mrożonki i 2x suchy miesny. Żadnych problemów
  9. Niee, punktacje można było zmieniać, tego jestem pewien (przynajmniej w nowej galerii) A głosować na swoje zdjęcie nigdy nie próbowałem Ale tego jestem prawie pewien, że była taka możliwość.
  10. Wszystko działa, mam 10pkt, odświeżam, daję 1pkt i zmienia się na 1 pkt (głosów 1) czyli tak, jak zawsze, coś źle rozumuję ?
  11. Ja mam coś takiego KLIK, u mnie wszystko działa
  12. Papier toaletowy faktycznie zostawia paprochy. Ale ręcznik jednorazowy juz nie i nim właśnie czyszcze.
  13. W galerii są fotki sprzed roku, gdzie miałem power glo + aqua glo. http://www.klub-malawi.pl/index.php/galeria/?g2_view=members.MembersItems&g2_userId=82919
  14. Chodzi Ci o nimbochromis livingstoni ? Jeśli tak, to mam nadzieję, że zapewniłeś im odpowiedniej wielkości akwarium (mam na mysli >200cm. Te ryby dorastają do 20-25cm) Co do żywienia, to livingstoni żywi się młodymi rybami. Jest drapieżnikiem. Natomiast lombardoi w naturze wyczesuje glony oraz w łapie plankton (w skrócie, wszystkożerca)
  15. zdrowy_zab

    f.......

    Zaufać sprzedawcy.
  16. Jedynym przychodem naszego stowarzyszenia mogą być składki członkowskie.
  17. http://tanganikafish.pl/oferta.html
  18. Tylko samce się wybarwiają. A wybarwianie to normalna rzecz.
  19. Bez przesady, 30% podmianka wody prosto z kranu nie zaszkodzi(ale są wyjątki, że jest ok, a z dnia na dzień woda się zmieni i wtedy nieciekawie). Ja leję przez węgiel aktywny.
  20. + dzięki za szacunek dla mojego czasu
  21. Z tym, że tutaj klub nie sprzedaje gadżetów Wszystkim zajmuje się osoba prywatna, zbiera pieniądze, organizuje, wysyła etc.
  22. Wszystkie gadżety mogą kupić tylko klubowicze. Jacek, nie przesadzaj, sa bardziej zaangazowani ale dzięki:)
  23. Taki szczegół poprawione
  24. Gadżety są raz na jakiś czas organizowane (w najblizszym czasie podkladeczki pod myszeczki niedawno byly breloki)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.