Skocz do zawartości

zdrowy_zab

Użytkownik
  • Postów

    1 697
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zdrowy_zab

  1. Absolutnie się nie wycofuje, tylko wyprostowałem swoją wypowiedź.
  2. Ale glonojady zyją w innych warunkach wody.
  3. A jaki to "woreczek" bo jeśli siatkowy to spokojnie. W foliowym nie za bardzo
  4. Czyli rozumiem, ryby wpuściłes do ustabilizowanego baniaka ? Bez testów się nie obejdzie, to jak wróżenie...
  5. Dobry filtr nie ma nic do rzeczy, w każdym filtrze wody przepływa przez wkłady Czy akwarium dojrzało/przeszło już cykl azotowy ? I koniecznie kup testy !
  6. To może być spowodowane wieloma czynnikami...Podaj parametry wody : no2, no3, kh, ph...I spróbuj mniej świecić, najlepiej przez kilka dni wcale.
  7. No i glonojady, kiryski - nie ten biotop - do oddania. Jakie wymiary szkła?
  8. Są nowe, mają prawo. Podnieś trochę kh.
  9. Najlepiej i wiekszosc z nas wyjmuje deszczownie, tak aby woda wylatywała normalnie rurką...poprostu wyjmij deszczownie i tyle.
  10. A dla mnie zbyt niebiesko, nienaturalnie.
  11. W niedzielę raczej sklepy są nieczynne;(
  12. Biodigest nie p powoduje spadku no3.
  13. Saulosi musi sie wybarwić, żeby był takiego koloru(samce), mi to wygląda na p.demasoni.
  14. Nie ma potrzeby zrobienia podmiany.
  15. zdrowy_zab

    Malawka

    Super;)
  16. A jaka teraz ryba zdechła ? Bo imho to poprostu niewiedza i demonek padł na bloat (karmienie miesem) Demon miesko może dostawac raz na tydzien. Czym kamisz ?
  17. Widze długie, ciągnące się odchody. Czym karmisz ?
  18. Wstaw fotki do galerii No i szkoda tylko, że testy paskowe...
  19. Absolutnie się z tym nie zgodze Nic nie trzeszczy, plastik jest dobry.
  20. Ale ten test był robiony pt "miałem juz inne chińskie" "nie mam zaufania do chinczyków" itp...
  21. Fachowcem nie jestem, ale widać, ze jeszcze dzień, dwa i koniec cyklu
  22. B ma lampę uv pozatym, tak samo dobre jak 303 i 302.
  23. Jak dotąd również mało jest osób zawiedzionych przez hw ;)a narurowce poprostu wyjdą taniej. A co za problem połączyć kilka korpusow?
  24. Ale przy korpusach masz satysfakcję z wlasnorecznrj roboty pozatym, mniej widoczny będzie curkulator niż mechaniczny. A co do jbl, to można go kupić prosto od producenta, z tym, ze paczka będzie szła trochę z chin.
  25. Narurowce. Pompa c.o omnigen 100zl, kilka korpusów. Jest dużo tematów o narurowcach.. Chyba, ze wolisz kupic kubelek, to hw-303, do tego at-203. Jednak ja bym wolal pierwsze rozwiązanie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.