Zaznaczyłem nie, ponieważ: mamy stronę, serwer, gdzie za darmo możemy czytać/publikować. Po co płacić jeszcze za gazetę ? Do 25zl bym jeszcze kupił, fajna pamiątka
Również pisze swypem, on ma słownik i on błędu nie po popełnia... No chyba, że go tego nauczysz
A dwa, żaden słownik czy autokorekta nie podkreśli błędu, który zostal został popelniony, ale nie byłby błędem w innym zdaniu np rybą/rybom.
Istnieją limity. Dałeś za dużo podziękowań Nabe to kiedyś opisywał. Jak napiszesz więcej postów albo ty otrzymasz podziekowanie, wszystko wróci do stanu pierwotnego.
Czytając post "pożegnalny" odnoszę wrażenie, że poddajesz się, bo się nie udało. Nie pierwszy i ostatni raz. Ale robileś to dla siebie, czy dla ludzi, że porażka(brak zrozumienia, zazdrość) = koniec?
Jako biologiczny wystarczy, ale mechanika z tego nie zrobisz (zarówno z jbl'a jak i eheima)
Filtr wypełnij bioceramiką, a na rurke od zasysu - prefiltr.