Srawdzę dzisiaj dokładnie i Ci podam ale IMO to najmniejszy dostępny filtr jeśli chodzi o średnicę . Ma tez zaletę ,że wysoko podnosi wodę ,czego nie da sie powiedzieć o małych filtrach . Wiem też ,że Sacem napewno robi filtry kubełkowe do małych zbiorników -mniejsze niż rozmiar 103-105 , EX600 etc -czyli do akwa poniżej 60 litrów. Z tym ,że wydaje mi się ,że Pabemia nie importuje tej serii .
Sprawdzę w pracy tego fluvala bo gdzieś tam leży moja 103 i dam znać .
-edit- No więc tak - wysokość 29 cm , szerokośc na dole 10,5 cm , szerokość maksymalna - 12 cm .
pzdr