Skocz do zawartości

Osprzęt do akwarium

Wszystkie urządzenia potrzebne lub/i pomocne do prawidłowego funkcjonowania akwarium.


3 586 tematów w tym forum

    • 17 odpowiedzi
    • 4,9 tys. wyświetleń
  1. 150x45x50

    • 7 odpowiedzi
    • 2,4 tys. wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 6 tys. wyświetleń
  2. Tetra czy Jager

    • 5 odpowiedzi
    • 2 tys. wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,3 tys. wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 8,6 tys. wyświetleń
  3. Kubełek do 100

    • 2 odpowiedzi
    • 1,3 tys. wyświetleń
  4. Nowa uszczelka w JBLe900

    • 0 odpowiedzi
    • 1,1 tys. wyświetleń
  5. wymiary pompy Resun

    • 2 odpowiedzi
    • 1,4 tys. wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,3 tys. wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,9 tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,6 tys. wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 6,3 tys. wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 4,3 tys. wyświetleń
  6. Fluval 305 czy 405.... 1 2 3

    • 22 odpowiedzi
    • 6,7 tys. wyświetleń
  7. Atman AT-203.Ile pobiera mocy?

    • 7 odpowiedzi
    • 1,9 tys. wyświetleń
  8. filtr za tłem

    • 4 odpowiedzi
    • 2,3 tys. wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 3 tys. wyświetleń
  9. jaki mechanik ? 1 2

    • 11 odpowiedzi
    • 3,5 tys. wyświetleń
  10. FILTRACJA

    • 2 odpowiedzi
    • 1,5 tys. wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 2,2 tys. wyświetleń
  11. Eheim compact 600

    • 1 odpowiedź
    • 1,4 tys. wyświetleń
  12. AT-3 do 240l baniaka?

    • 3 odpowiedzi
    • 1,6 tys. wyświetleń
  13. Jak zamaskować sprzęt 1 2

    • 16 odpowiedzi
    • 14,5 tys. wyświetleń
  14. Jaki baniak lepszy? 1 2

    • 13 odpowiedzi
    • 3 tys. wyświetleń


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.