Skocz do zawartości

Sklepy w Olsztynie


flaczak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Skalar ma spory wybór ale trzeba osobiście pojechać bo tak to nie robota, a facio z Kołobrzeskiej nawiedzony, co z tego jak ma wiedzę skoro potrafi ci wcisnąć wiele podobnych a nie akurat takich gatunków ryb jak potrzebujesz. Już wolę zamówić ryby z pewnego źródła TAN- MAL lub Malawian niż później nie móc ich sprzedać lub oddać komuś kto się zna.


Fakt, że nawiedzony jest niesamowicie. Ale ... każdy ma swój rozum i na zakupy jedzie w konkretnym celu. Jakość ryb taka jak mówi. O ile pamiętam to z Niemców bierze :)

W skalarze nawiedzenia nie widać i jak na początku przygody z malawi chciałem zamówić tam rybki, to facio chciał mi wcisnąć demasoni, które były zadziwiająco podobne do maingano :))

Często też wolą uskuteczniać wolne gadki o wędkarstwie między sobą, niż się zająć klientem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Dużo by pisać,o Olsztyńskich sklepach,a jeszcze więcej

o sprzedawcach,ale z pełną świadomością polecam sklep PIRANIA.Fachowe doradztwo,bynajmniej w moim odczuciu,ryby godne cen,zadbane,i każdy gatunek niemal trzymany osobno,a nie jak u innych 15 gatunków w 50 litrach.Nie chcę nikogo krytykować,ale ja także nie polecam robić pochopnych zakupów,proszę poczytać,a dopiero potem kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mają dorosłe REDY,pyszczaków dużo.Ja czekałem na Blue Lips

Na marginesie dodam, że kupione u nich Lipsy są ładniejsze od tych,które kupił mój kolega na Słowacji.Rybki nie najtańsze ale warte grosza.Najlepiej zadzwonić,to powiedzą czy mają.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Byłem dzisiaj coś kupić i jestem bardzo zadowolony.Blue lipsy na prawdę piękne ma i bardzo dużo innych pięknych pyszczaków,chyba najlepsze w naszym województwie i okolicach a morskie to już w ogóle bajka.

Na prawdę warto odwiedzić Pirannie w Olsztynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo zacznijmy od tego że to nie hodowla tylko sklep i jemu nie opłaca się sprowadzać kilku aulonocar dla ciebie,musisz to zrozumieć :P Akurat teraz nic z aulonocar nie ma ale zawsze jakieś były.On jak już sprowadza to na prawdę dobrej jakości ryby i bardzo rzadkie i nie kilka sztuk jak dla ciebie ale już hurtowo :D


Panowie, trzymajcie się tematu, każde następne OT będzie usunięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.