Skocz do zawartości

Sklepy w Olsztynie


flaczak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam piszcie jakie znacie dobre zoologiczne w Olsztynie.

Gdzie można oczywiście kupić pysie.

Większość znam ale może są gdzieś ukryte których nie znam.

A chętnie bym się przejechał i zobaczył coś nowego:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam sklep Skalar na Jarotach.

Spory wybór, a jak czegoś nie ma to idzie się dogadać.

Właściciele prowadzący sklep życzliwi, chętnie służą radą ale nie nachalni.

Sam mam rybki właśnie z tego sklepu.

W porównaniu do zoologa w Realu znaczna różnica na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja swoją obsade kupiłem w całości w sklepie Pirania na ul. Kołobrzeskiej. Duży wybór pysi. Ryby trzymane każdy gatunek osobno ponadto wszystko zdrowe i w bardzo dobrej kondycji, super kolory, brak oznak chorobowych. Trzeba sie tylko uzbroić w większa kasę bo rybki to przeważnie F1 lub WF. Można też trafić rzadki odmiany pyszczaka. Polecam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Też polecam sklep zoologiczny Skalar na Jarotach, chyba najlepszy w Olsztynie. Fachowa obsługa i duży wybór pyszczaków. Na Kołobrzeskiej nie znam ale czytałem fora i ludzie narzekają na sprzedawcę, że gbur ale ponoć pyszczaki F1 i WF posiada. Trzeba się przekonać osobiście wtedy napiszę coś więcej:-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Kołobrzeskiej i w skalarze też byłem.

Moje opinie są takie że w skalarze jest miła i fachowa obsługa.Ale czasem też potrafią namącić człowiekowi w głowie.Ryby mają bardzo ładne f1 i wf.

Na Kołobrzeskiej też ma piękne f1 i wf.A gościu jest na prawdę w porządku i potrafi doradzić.

Wiecie jak ktoś przyjdzie zacznie smęcić pół godziny bez sensu to każdy może się wnerwić.:D

--

Ja swoją obsade kupiłem w całości w sklepie Pirania na ul. Kołobrzeskiej. Duży wybór pysi. Ryby trzymane każdy gatunek osobno ponadto wszystko zdrowe i w bardzo dobrej kondycji, super kolory, brak oznak chorobowych. Trzeba sie tylko uzbroić w większa kasę bo rybki to przeważnie F1 lub WF. Można też trafić rzadki odmiany pyszczaka. Polecam;)



I z tym się z tobą zgodzę.Na Kołobrzeskiej każdy jaki by to nie był gatunek jest właśnie trzymany osobno.Akwaria czyściutkie,zadbane tak jak i pysie.:D


A w skalarze ostatnio kupiłem saulosi i miały ospę.:mad:

Więc trochę mi podpadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Hej! Też polecam sklep zoologiczny Skalar na Jarotach, chyba najlepszy w Olsztynie. Fachowa obsługa i duży wybór pyszczaków. Na Kołobrzeskiej nie znam ale czytałem fora i ludzie narzekają na sprzedawcę, że gbur ale ponoć pyszczaki F1 i WF posiada. Trzeba się przekonać osobiście wtedy napiszę coś więcej:-)))


Skoro się nie przekonałeś osobiście to po co wyzywasz kogoś od gburów ;)

Pirania najlepsza w Olsztynie, a facio nakręcony na maxa na punkcie rybek. Wiedzą przeogromna a i zagadać potrafi mocno. Dużo gatunków W1 i WF.

skalar na Jarotach ignorancja olewka i niewiedza. Moje zdanie, bo akurat tak zostałem tam potraktowany.


Boadzulu telefon w rekę i zadzwoń to się dowiesz. Proste.


W skalarze kupiłem chore Maingano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Skoro się nie przekonałeś osobiście to po co wyzywasz kogoś od gburów ;)

Pirania najlepsza w Olsztynie, a facio nakręcony na maxa na punkcie rybek. Wiedzą przeogromna a i zagadać potrafi mocno. Dużo gatunków W1 i WF.

skalar na Jarotach ignorancja olewka i niewiedza. Moje zdanie, bo akurat tak zostałem tam potraktowany.


Boadzulu telefon w rekę i zadzwoń to się dowiesz. Proste.


W skalarze kupiłem chore Maingano...



Dostępność gatunków można sprawdzić telefonicznie ale już jakość ryb trzeba sprawdzić osobiście dlatego pytam czy ktoś bywa w tych sklepach i wie jakie gatunki są dostępne i jaka jest jakość oferowanych ryb .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalar ma spory wybór ale trzeba osobiście pojechać bo tak to nie robota, a facio z Kołobrzeskiej nawiedzony, co z tego jak ma wiedzę skoro potrafi ci wcisnąć wiele podobnych a nie akurat takich gatunków ryb jak potrzebujesz. Już wolę zamówić ryby z pewnego źródła TAN- MAL lub Malawian niż później nie móc ich sprzedać lub oddać komuś kto się zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalar ma spory wybór ale trzeba osobiście pojechać bo tak to nie robota, a facio z Kołobrzeskiej nawiedzony, co z tego jak ma wiedzę skoro potrafi ci wcisnąć wiele podobnych a nie akurat takich gatunków ryb jak potrzebujesz. Już wolę zamówić ryby z pewnego źródła TAN- MAL lub Malawian niż później nie móc ich sprzedać lub oddać komuś kto się zna.


Mi chodziło o jakość oferowanych gatunków w tych sklepach .

Szukam p.saulosi , l.yellow , maingano , red red .

Ewentualnie membe deep i msobo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.