aditu Opublikowano 3 Sierpnia 2006 #31 Opublikowano 3 Sierpnia 2006 dwie plamki... nie rob scen poza tym sinice plamkami by sie nie pokazywaly raczej to ze ryby ich nie jedza o niczym nie swiadczy wg mnie to pewnie zielenice ja bym nic nie robila poza tym ze mozesz to sprawdzic bardzo prosto - jesliby to byly sinice to zeszlyby z kamienia po jednym maznieciu palcem - i to calkowicie glony zielone tak nie zejda
Nifrenithil Opublikowano 4 Sierpnia 2006 #32 Opublikowano 4 Sierpnia 2006 Co za ulga Glony Niech sobie rosną
kisor Opublikowano 4 Sierpnia 2006 #33 Opublikowano 4 Sierpnia 2006 a te Twoje glony to sa rzeczywsicie ciemnozielone, czy moze niemal czarne i kosmate? Bo jak to 2., to to są krasnorosty, ryby ich praktycznie nie jedzą, a same są trudne do zwalczenia...
Nifrenithil Opublikowano 4 Sierpnia 2006 #34 Opublikowano 4 Sierpnia 2006 zelenice Ryby zaczęły je skubać dzisiaj i są moze na 1-2 mm. Krasnorosty już kiedyś miałam, więc na szczęście to nie to...
aditu Opublikowano 4 Sierpnia 2006 #35 Opublikowano 4 Sierpnia 2006 zelenice Krasnorosty już kiedyś miałam, więc na szczęście to nie to... nie wiem czemu na szczescie, krasnorostow w holendrze to nie porzadam, ale w kazdym innym skalkowatym to i owszem ale niestety - nie tak prosto o nie wbrew pozorom
Nifrenithil Opublikowano 4 Sierpnia 2006 #36 Opublikowano 4 Sierpnia 2006 Kwestia gustu Ja pamiętam wielkie zielone łachy na tle strukturalnym i wcale nie zamierzam się o nie starać. Po prostumi się nie podobają.
hagrzesiek Opublikowano 4 Sierpnia 2006 #37 Opublikowano 4 Sierpnia 2006 Kwestia gustu Ja pamiętam wielkie zielone łachy na tle strukturalnym i wcale nie zamierzam się o nie starać. Po prostumi się nie podobają. no cóż...ja tam zielonych krsnorostów jeszcze nie widziałem , ale może mało widziałem
aditu Opublikowano 4 Sierpnia 2006 #38 Opublikowano 4 Sierpnia 2006 no cóż...ja tam zielonych krsnorostów jeszcze nie widziałem , ale może mało widziałem heheheh bardzo-ciemnozielone
hagrzesiek Opublikowano 4 Sierpnia 2006 #39 Opublikowano 4 Sierpnia 2006 asiek sobie skrobnęła- heheheh bardzo-ciemnozielone bardzo, bardzo, bardzo megaciemnozielone
sisio Opublikowano 22 Sierpnia 2006 #40 Opublikowano 22 Sierpnia 2006 p.s. i jak możesz to daj znać w tym poście za jakiś czas - co z tymi "skurczybykami" , z dat wnioskuję, że u ciebie pojawiły się w podobnym okresie co u mnie... Jak narazie od tamtego czasu ani śladu po sinicach. Mam nadzieje, że nie wrócą szybko... Świece teraz ok 8 godzin na dobe i pojawia sie coraz więcej zielenic 8)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się