lukaszn Opublikowano 2 Lipca 2010 Autor #71 Opublikowano 2 Lipca 2010 Weź socolofi , maingano i hongi i masz problem z głowy. Zostaw sobie więcej sztuk z każdego i już. to moze jeszcze yelowki??? bedzie super wyglądało... tylko mi powiedz w jakiej liczbie??? po 2 samce moze być??
eljot Opublikowano 2 Lipca 2010 #72 Opublikowano 2 Lipca 2010 Yello preferuje mięsko w przeciwieństwie do Hongi. Jak chcesz coś żółtego, to może Msobo lub "oklepane" ale piękne Saulosi z żółtymi samicami
Kroczek33 Opublikowano 5 Lipca 2010 #74 Opublikowano 5 Lipca 2010 To powiedz co żółtego ma to ci doradzimy czy będzie ok. Nikt nie będzie strzelać tutaj bo to nie na tym polega. Masz tu strone z pyszczakami / przejrzyj i powiedz co możesz dostać to doradzimy: http://www.cichlid-forum.com/profiles/category.php?cat=2
eljot Opublikowano 5 Lipca 2010 #75 Opublikowano 5 Lipca 2010 gosc nie ma tego w hurtowni.. Jak to "poważna hurtownia" to saulosi sprowadzi ci bez problemu, bo jak już pisałem to popularny gatunek. Zawsze też możesz kupić gdzie indziej, koszt wysyłki to nie majątek
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się