Perez666 Opublikowano 23 Czerwca 2010 #61 Opublikowano 23 Czerwca 2010 Jeśli ma porządny mikroskop to rozpozna,inaczej bym mu nie ufał.
Kroczek33 Opublikowano 24 Czerwca 2010 #62 Opublikowano 24 Czerwca 2010 Jeśli ma porządny mikroskop to rozpozna,inaczej bym mu nie ufał. Dokładnie , lepiej wziąć kilka sztuk "na zapas" jakby się jednak pomylił koleś.
lukaszn Opublikowano 1 Lipca 2010 Autor #63 Opublikowano 1 Lipca 2010 Czy taka obsada będzie ok..?? bo mam super dostęp do takiej ilości i to od jednego sprzedawcy.. Labidochromis Hongi Red 2-4 Cynotilapia Afra Red 2-5 Melanochromis Cyaneorhabdos 2- 4 Labidochromis Caeruleus Yellow 2- 5 Pseudotropheus Socolofi 2- 5 Może byś po 2 samce?? bo chce aby czasami coś sie działa.. ewentualnie z tych najagresywaniejszych mogę dać 1 samca.. a baniak postawię bokiem do ściany. kamienie na środku i z przodu i z tyły bedzie widok czyli jak by się powieżchnia dna zwiększyła.. bedzie nietypowo ale fajnie.. coś takiego: bez tytułu.jpg[/attachment:367tbqro]
Perez666 Opublikowano 1 Lipca 2010 #64 Opublikowano 1 Lipca 2010 Obsada tragedia,hongi socolofi-roślinożercy,drugi biegun to afra i yellow.5 gatunków na ten baniak to IMO za dużo.
jurek035 Opublikowano 1 Lipca 2010 #65 Opublikowano 1 Lipca 2010 łużko i dżwi- ludzie zaglądajcie czasami do słownika ortograficznego.
lukaszn Opublikowano 1 Lipca 2010 Autor #66 Opublikowano 1 Lipca 2010 wg przeliczeń to przerybienie kontrolowane.. te ryby nie pasują razem?? widziałem już taką obsadę..
nabe Opublikowano 1 Lipca 2010 #67 Opublikowano 1 Lipca 2010 Łukasz, zacznij sobie spokojnie od 3 gatunków a większej ilości osobników z każdego,nie dość że może to wyglądać ładniej i naturalniej,łatwiej dopasować gatunki to nawet łatwiej będzie ci zacząć układać jakoś haremy.Zresztą weź na logikę: kupisz 4 ryby i okaże się że 3 to samce i co wtedy? ;p No i akwa masz wcale nie największe.
kunta Opublikowano 1 Lipca 2010 #68 Opublikowano 1 Lipca 2010 wg przeliczeń to przerybienie kontrolowane.. te ryby nie pasują razem?? widziałem już taką obsadę.. To po chu...olere sie pytasz? Sorry ale to juz przeginka. Pewnie ze do baniaka mozesz wpuscic wszystko tylko czy Twoje pytanie brzmi: co moge wepchnac do baniaka byle by plywalo czy tez jest to pytanie o przemyslana, pasujaca do siebie obsade. Jak sie uprzesz to I paletki tam wpuscisz tylko po co? Zdecyduj sie w ktora strone isc - roslino- czy miesozercow I wtedy podaj jakies interesujace Cie gatunki.
lukaszn Opublikowano 1 Lipca 2010 Autor #69 Opublikowano 1 Lipca 2010 tylko ze gość z tej hurtowni nie dość ze rabat daje, 1 raz płacę za wysyłkę i na 100% wybierze samce i samice.. to pyśki po 6-7cm
Kroczek33 Opublikowano 2 Lipca 2010 #70 Opublikowano 2 Lipca 2010 Weź socolofi , maingano i hongi i masz problem z głowy. Zostaw sobie więcej sztuk z każdego i już.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się