romekjagoda Opublikowano 26 Sierpnia 2008 #21 Opublikowano 26 Sierpnia 2008 przeniesione do innego wątku (romekjagoda)
romekjagoda Opublikowano 27 Sierpnia 2008 #22 Opublikowano 27 Sierpnia 2008 post przeniesiony do wątku "Nawozy" w dziale glony (romekjagoda) - przepraszam za utrudnienia, ale pierwotna dyskusja na ten temat właśnie tam się toczyła.
Lenek Opublikowano 27 Sierpnia 2008 #23 Opublikowano 27 Sierpnia 2008 Ja też chce, ale nie ingeruje w zbiornik czekam, aż wszystko samo się zrobi.
czester_ Opublikowano 10 Września 2008 #24 Opublikowano 10 Września 2008 hehe musze sie pochwalic osiagnieciem=) Niecale dwa tyg temu wzialem od Kopera glony pedzelkowate, tak z lyzke. Wrzucilem do akwa z mizerna nadzieja ze glon tez sie przyjmie. Dzis patrze na zbiornik a na tle, szybach i gdzieniegdzie na kamieniach rosna malutkie 5mm pedzelki=) Nawozilem 2x na tydzien symfonia... ale jestem happy=) mazenie o falujacej gloniastej trawie powoli sie spelnia a tym samym widze ze mozna rowniez glony sobie odszczepiac=) sorki za brak pl liter ale takowych nie mam narazie;)
mutra Opublikowano 11 Września 2008 #25 Opublikowano 11 Września 2008 hmmmmm to bardzo dobrze :-] Uśmiechne się do Ciebie jak już będziesz miał własną łączkę
sabotage Opublikowano 12 Września 2008 Autor #26 Opublikowano 12 Września 2008 czester i ja nie zostane obojetny na Twoj dywanik.. Niech rosnie, sabotage sie jeszcze po niego usmiechnie..
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się