Skocz do zawartości

1000l szczęścia


Ewaise

Rekomendowane odpowiedzi

(...), że na prywatce tańczy w jednym miejscu (1m2) 10 osób (po 75kg każda)... Czy rozpraszacie imprezę (tańczących)na resztę mieszkania???????

:mrgreen:



10 osób na 1 m2 to chyba jakaś orgia :mrgreen: a za te 75 kg to Panie mogą się obrażić bo zakładam, że to orgia hetero :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a za te 75 kg to Panie mogą się obrażić bo zakładam, że to orgia hetero :mrgreen:

Miałem na myśli średnią... :lol: No fakt może źle ją obliczyłem, ale przyjmijmy, że tańczą to "typowi amerykanie", przytulany taniec (np. piosenka Biały miś, dla dziewczyny.. itd jak to tam szło :lol::lol: ). No i dodatkowe założenie, że impreza odbywa się w kawalerce lub w pokoju w akademiku... :mrgreen:

No co?? nigdy nie byliście na takich?... Hmmm, może już starej daty jestem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... to moze jednak dac 80cm szerokosci... ale to juz by bylo 1440l...

powiem Ci, że ja dwa lata temu też akwarium "przewidziałem" już na etapie projektu swojego nowego domu i gdybym teraz robił to powtórnie, poszedłbym w szerokość (głębię) a nie w wysokość... no cóż gdybym wcześniej tu na forum trafił... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


powiem Ci, że ja dwa lata temu też akwarium "przewidziałem" już na etapie projektu swojego nowego domu i gdybym teraz robił to powtórnie, poszedłbym w szerokość (głębię) a nie w wysokość... no cóż gdybym wcześniej tu na forum trafił... :(



Poczatkowo mialo byc 300x50x50, zrobilam wizualizacje i wyszedl jamnik, wiec stanelo na 300x60x60. Pozniej zaczelam kombinowac nad wieksza szerokoscia. Te 300x80x60 to juz absolutny max. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki zbiornik to marzenie! Pewnie zaraz po założeniu i tak zacznie się kurczyć,one wszystkie tak mają;D. Co do obsady to nie martwiłbym się fosso...u mnie pływa kilka różnych nimbochromisów-w tym 3 wybarwione samce(!)(18-20cm),2 podrostki buccochromis rhoadesii(17cm),samiec champsochromis i kilka aulonocar(6-8cm) i jak na razie jest spokojnie.Spokojnie,czyli malawijskie wojenki,ale bez ofiar;).Ważne jest odpowiednie urządzenie zbiornika,co ma szczególne znaczenie przy takich akwa jak moje(tylko 180cm długości) Pewnie trzeba będzie coś zmienić,jak dorosną buccochromisy,ale na razie jest ok.W twoim będzie na pewno bez problemów:)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lwandy 2+3 i oba samce są wybarwione, zatem chyba każdy z nich czuje się dominującym w swojej części akwarium. Czasem się zepną pyskami na środku akwa, taki pojedynek w samo południe, ale bardzo rzadko. U Ciebie w 2 x takim akwa jak moje to spokojnie sobie popływają i 3 samce wybarwione i dominujące nad swoim kawałkiem piachu.



Zobacz to, trochę większe niż twoje, ale jaki wypas


http://www.cichlid-forum.com/phpBB/viewtopic.php?t=175666

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie pływa kilka różnych nimbochromisów-w tym 3 wybarwione samce(!)(18-20cm),2 podrostki buccochromis rhoadesii(17cm),samiec champsochromis i kilka aulonocar(6-8cm) i jak na razie jest spokojnie.Spokojnie,czyli malawijskie wojenki,ale bez ofiar;).Ważne jest odpowiednie urządzenie zbiornika,co ma szczególne znaczenie przy takich akwa jak moje(tylko 180cm długości)


Ciekawe, zamieścisz gdzieś zdjęcia? Z chęcią zobaczę, jak trzeba takie akwarium urządzić, żeby było spokojnie. Piszę poważnie, bez uszczypliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.