Skocz do zawartości

Zniżki dla członków Klubu Malawi


Dafra

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do szanownych klubowiczów.

Czy korzystaliście z zakupów w sklepach które ogłaszają się na naszej stronie i z jakim efektem.

Czy lista sklepów i rabatów jest aktualna, czy to tylko jest reklama? :(

Pozdrowienia !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o sklepy internetowe, to w wiekszosci z nich mamy znizki, co bylo sprawdzane podczas tworzenia tej strony na nowym serwisie, czyli jakies 3 m-ce temu. Gorzej z tymi sklepami "fizycznymi", bo nie mamy do nich telefonu a nikt nie sprawdzil, czy tam jeszcze honoruja nasze karty.

Jesli natomiast posiadasz informacje, ze ktorys ze sklepow widniejacych w dziale znizek nie chce honorowac naszych kart, to prosze o informacje o tym fakcie. Postaramy sie wyjasnic sytuacje lub usuniemy logo tego sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ostatnio korzystałem z dwóch "sklepów".

1. Cichlid Press- po telefonicznym potwierdzeniu transakcji - Sprzedającemu przypomniało się, że chyba jakieś zniżki były. I zniżkę otrzymałem.

2. Biblioteka Akwarysty "Malawi piękno i pasja"- Co do zakupu nie mam zastrzeżeń, ale zniżki nie otrzymałem.

Książkę i tak bym kupił- ale po co ta reklama o 20% zniżki skoro jej i tak nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jako osoba odpowiedzialna w Klubie Malawi za kontakt ze sklepami internetowymi informuję, że banery wydawnictwa oferującego zniżkę 20%, do czasu wyjaśnienia sprawy zostają deaktywowane.


Ponieważ Klub Malawi nie ma w zwyczaju reklamować firm, które nie wywiązują się z umowy i stawiają KM w bardzo złym świetle, sprawa już została zgłoszona właścicielowi wydawnictwa.


Mam nadzieję, że jest to zwykłe niedopatrzenie a nie celowe działanie.


Aktualnie czekam na informację wyjaśniającą, decyzję o działaniu na przyszłość oraz ofertę rekomensującą brak zniżki.


O szczegółach będę informował na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My możemy dac nową ,atrakcyjniejszą listę zniżek .

Taką ''uaktualnioną'' .

Ale fajnie byłoby ,gdyby ktos był zainteresowany owym uaktualnieniem .



Witam!

Bardzo proszę o przesłanie oferty zniżek do mnie bezpośrednio (r.kozera@klub-malawi.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

2. Biblioteka Akwarysty "Malawi piękno i pasja"- Co do zakupu nie mam zastrzeżeń, ale zniżki nie otrzymałem.

Książkę i tak bym kupił- ale po co ta reklama o 20% zniżki skoro jej i tak nie ma?



Niestety osoba sprzedający książki z Biblioteki akwarysty twierdzi, że nikomu nigdy nie dawała zniżek, ponieważ nikt o to nie prosił.

Banery reklamowe firmy zostały usunięte i nie będą reklamowane już na łamach serwisu Klubowego.

Z mojej strony postaram się dołożyć wszelkich starań aby zweryfikować sklepy, które zaproponowały zniżki dla klubowiczów.

Raport z weryfikacji już niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.