Skocz do zawartości

Zniżki dla członków Klubu Malawi


Dafra

Rekomendowane odpowiedzi

link nadal jest nie poprawiony :(

Poprawilem go osobiscie przed chwila, juz nie powinno byc zadnych chochlikow.



Prosimy tylko o przesłanie naszemu wydawnictwu listy uprawnionych do zniżki członków Klubu Malawi.



Na potrzeby klubowiczow jak rowniez sklepow, ktore udzielaja nam znizki, zostala stworzona baza klubowa. Umozliwia ona w prosty sposob zweryfikowanie, czy dana osoba identyfikujaca sie kodem klubowym posiada uprawnienia do znizek.

Informacja o specjalnych kontach, ktore umozliwiaja podglad tych danych zostala wyslana do wszystkich sklepow, rowniez do Panstwa wydawnictwa. Jesli jednak taki mail nie doszedl, to poprzez Rafala wyslemy go ponownie.

Oczywiscie moglibysmy wygenerowac liste osob upowaznionych do znizki w danym momencie, ale IMHO nie ma to wiekszego sensu, bo w ciagu tygodnia dochodzi kilku sympatykow, w ciagu miesiaca paru z nich staje sie pelnoprawnymi klubowiczami. Aby uniknac zatem niepotrzebnych nieporozumien, lepiej bedzie korzystac bezposrednio z bazy skladek (http://baza.klub-malawi.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje.

Tak teraz działa :)


Informacja o specjalnych kontach, ktore umozliwiaja podglad tych danych zostala wyslana do wszystkich sklepow, rowniez do Panstwa wydawnictwa. Jesli jednak taki mail nie doszedl, to poprzez Rafala wyslemy go ponownie.


Niestety mail nie dotarł. Proszę o ponowne przesłanie na adres: marketing@tigra-system.pl


Ireneusz T. Dudek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


i do Pana Rafała Kozery:


jeśli podaje Pan informacje pod adresem np.: http://akwarium.info.pl/index.php?optio ... &Itemid=71


i innymi książkami Wydawnictwa Cichlid Press Polska (skopiowane bezpośrednio ze strony wydawnictwa) to proszę umieścić link do strony wydawnictwa.

Ireneusz T. Dudek



Szanowny Panie!

Dziwię się, że nie otrzymałem tej wiadomości na skrzynkę serwisu AKWARIUM iNFO, a temat został poruszony na łamach forum klubowego. Ale jeśli już temat tu taj powstał, to również tutaj udzielę odpowiedzi.


Serwis AKWARIUM iNFO nieodpłatnie umieścił w dziale "Literatura" informacje na temat książek z Państwa wydawnictwa. Z założenia jest to dział informacyjny, a nie komercyjny. W związku z tym nie umieszczam tam żadnych linków do wydawnictw i sklepów. Opisy książek uzyskałem z zaprzyjaźnionej księgarni internetowej, jednak rzeczywiście opisy książek wydawnictwa CichlidPress uzyskałem bezpośrednio z Państwa strony internetowej.

Oczywiście otrzymaliście Państwo maila informującego o tym fakcie z informacją że w razie sprzeciwu reklamowania książek lub uwag proszę o kontakt. Oczywiście podobnie jak na kilkanaście innych maili z mojej strony, odpowiedzi od Państa nie otrzymałem....


Ponieważ nie umieszczę linku w dziale literatura i widząc Państwa niechęć do aktualnej formy reklamy, postanowiłem zdjąć z serwisu informacje na temat książek z CichlidPress. Nie są one już wyświetlane w dziale.


Do czasu otrzymania od Państwa pisemnej zgody na umieszczenie opisów i zdjęcia okładek książek - bez dodatkowych linków w opisie - utrzymam ten stan. Jeśli takowej zgody nie otrzymam uznam, że nie jesteście Państwo informowaniem na łamach www.AKWARIUM.iNFO.pl o wydanych pozycjach.


W dziale linki znajduje się również odnośnik do Państwa witryny. Czy również ma zostać usunięty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedno jeżeli dobrze zrozumiałem to jezeli wpłace jednorazowo składke np. 20zł to stane się członkiem zwyczajnym :?:


Wszystkie informacje n/t znizek oraz mozliwosci zostania pelnoprawnym klubowiczem sa opublikowane na serwisie klubowym, w dziale Sprawy klubowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.