aarset Opublikowano 30 Maja 2009 #51 Opublikowano 30 Maja 2009 Jak będziesz mierzył kH to zmierz jeszcze raz NO3( mogło wzrosnąć a i tak już miałeś wysokie) Ten test na SiO2 nie będzie ci specjalnie potrzebny.
mikołaj. Opublikowano 30 Maja 2009 Autor #52 Opublikowano 30 Maja 2009 Moje pysie czują się dobrze a oto nowe parametry ; NO2=0,025 NO3=20 SIO3=2,0 GH=13 KH=21 PH=8,4 TEMP= 28st Czy wyniki są lepsze :?:
meth Opublikowano 30 Maja 2009 #55 Opublikowano 30 Maja 2009 Niedawno wpuściłeś ryby tak? Czyli akwarium pewnie nie stabilne.Czyli musisz uważać na parametry i postępować zgodnie z zasadami "ryby w niedojrzałym baniaku"
mikołaj. Opublikowano 30 Maja 2009 Autor #56 Opublikowano 30 Maja 2009 W moim baniaku na przedniej i tylnej szybie porobiły się już glonki więc baniak dojrzewa .
aarset Opublikowano 30 Maja 2009 #57 Opublikowano 30 Maja 2009 W moim baniaku na przedniej i tylnej szybie porobiły się już glonki więc baniak dojrzewa . :shock: Poczytaj jeszcze o cyklu azotowym.
mikołaj. Opublikowano 31 Maja 2009 Autor #58 Opublikowano 31 Maja 2009 Ostatnio czytałem o tym na jednym forum i tam mówili że pojawienie się ciemno brązowego glonu oznacza to że baniak jest w ostatniej fazie dojrzewania . :shock:
eljot Opublikowano 31 Maja 2009 #59 Opublikowano 31 Maja 2009 te brązowe to okrzemki nie do końca świadczą o końcowej fazie dojrzewania bo zdarza się że występują również w dojrzałym ale na pewno występują jako pierwsze. O dojrzałości zbiornika świadczą w głównej mierze stabilne parametry
mikołaj. Opublikowano 31 Maja 2009 Autor #60 Opublikowano 31 Maja 2009 Ten okrzemek dzisiaj został zjedzony przez moje pyszczaki to dobrze czy zile :?:
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się