Gość Opublikowano 31 Maja 2009 #61 Opublikowano 31 Maja 2009 poddaje sie... poza tym OT sie robi co mialem napisac, napisalem, MADROSCI "niektorych" nie pokonam :? hari powodzenia w zwalczaniu plagi zycze, mysle, ze, mimo wszystko, troche tu juz napisano w temacie
Darrooo Opublikowano 31 Maja 2009 #62 Opublikowano 31 Maja 2009 ...niezbędą wiedzę oraz możliwości techniczne... Może komuś się przyda ;P Poniżej link z hodowli glonów i są też foty mikroskopowe , będzie z czym porównać ewentualną "wiedzę i możliwości techniczne" http://www.gsa.org.pl/forum/viewtopic.php?f=19&t=178
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się