Żaden,było omawiane setki razy...celuj w coś o przepływie 1500-2000l/h.
Było omawiane co najmniej setkę razy...
Szut-za slaby i głośny ,silniejszy za głośny , ATMAN AT-203 za głośny , aquael 1100 cichy , bezawaryjny idealny... nie do końca , bo KAŻDY forumowicz który go nigdy nie posiadał będzie go krytykował...
Niestety tak to już jest... Znajdź na tym czy innym forum niezadowolonego użytkownika filtra
aquael 1100 , niestety (to jedyny minus) nie ma mocniejszego filtra mechanika od aquael-a
to jest podstawowa i jedyna wada tych filtrów... Więc nadają się tylko do akwa max 240l
Choć po przeczytaniu dyskusji na temat kubełków i wkładów ceramicznych to może okazać się , że nie tylko na biologu przesadzamy... A może my chcemy tylko hodować rybcie , a nie prać je codziennie w starej poczciwej frani...
Rzeczony wątek o biologach : http://forum.klub-malawi.pl/viewtopic.php?f=19&t=7109