Malina007 Opublikowano 19 Lutego 2007 Autor #11 Opublikowano 19 Lutego 2007 I tutaj się mylicie.U mnie są dwa dominujące samce demasoni i samiec saulosi.Demasoni czują respekt przed saulosi i nawet nie próbują się do niego stawiac bo jest większy i masywniejszy.Demasoni jedynie tłuką się między sobą ale i to raz na jakiś czas.Saulosi ma swoją jamke na środku akwa i wszystko jest dobrze.Ryby sa juz ze sobą od jakiegoś czasu i nic nie wskazuuje na to że zajda jakieś zmiany.Nie przecze że demasoni nie są pokorne jak baranki.Ale u mnie się to jakoś specjalnie nie ujawnia.Ryby żyją w zgodzie.
czester_ Opublikowano 19 Lutego 2007 #12 Opublikowano 19 Lutego 2007 od jakiegoś czasu znaczy ile?? Jeżeli rybcie są młode to wcale nie muszą okazywać takiej agresji ponadto ty masz 15 demasonków jak dobrze widze a sauloski są 3?! Życzę powodzenia w hodowli może akurat tobie taki dobór rybek nie będzie sprawiał rozróby w akwarium, no ale miej na względzie to, że ryb z tych samych gatunkw takze nie powinno się łączyć.
Malina007 Opublikowano 19 Lutego 2007 Autor #13 Opublikowano 19 Lutego 2007 Rybki są dorosłe.Saulosi mam jakiś miesiąc mozę więcej.Na początku ryby ustaliły kto rządzi i jest wszystko OK.
MateuszT Opublikowano 19 Lutego 2007 #14 Opublikowano 19 Lutego 2007 Co prawda demasoni nigdy nie miałem, ale z tego co wiem, one są agresywne głównie wobec mniejszych ryb. Jak już mają stanąć na przeciw czemuś większemu, to zazwyczaj już mają problem. Nie wiem, jak to jest w praktyce, dobrze, jakby ktoś to potwierdził, ale Malina jest już kolejną osobą, u której tak właśnie jest.
nimbo Opublikowano 20 Lutego 2007 #15 Opublikowano 20 Lutego 2007 Co prawda demasoni nigdy nie miałem, ale z tego co wiem, one są agresywne głównie wobec mniejszych ryb. Jak już mają stanąć na przeciw czemuś większemu, to zazwyczaj już mają problem. Nie wiem, jak to jest w praktyce, dobrze, jakby ktoś to potwierdził, ale Malina jest już kolejną osobą, u której tak właśnie jest. rowniez o tym slyszalem, znajomy mowil ze ryb rownych sobie nie atakowal tylko przed nimi za zwyczaj uciekal...
sabotage Opublikowano 20 Lutego 2007 #16 Opublikowano 20 Lutego 2007 Moje Ps'y nie boja sie ani Redow ani Hong, a zeby uciekac to hoho daleko im do tego...
Ksiaze_Kluska Opublikowano 4 Marca 2007 #17 Opublikowano 4 Marca 2007 Co prawda demasoni nigdy nie miałem, ale z tego co wiem, one są agresywne głównie wobec mniejszych ryb. Jak już mają stanąć na przeciw czemuś większemu, to zazwyczaj już mają problem. Nie wiem, jak to jest w praktyce, dobrze, jakby ktoś to potwierdził, ale Malina jest już kolejną osobą, u której tak właśnie jest. po 2,5 roku z demasonami potwierdzam ta opinie, to taka natura dresiarza - slabszego bije do silniejszego nawet nie podskoczy, samiczki sa rownie mocno agresywne a momentami nawet bardziej niz samce - szczegolnie jak sie wytra jest duza agresja samic w stosunku do siebie, w obronie mlodych sa bardzo zdecydowane co moga przeplacic ciezkim poturbowaniem demasoni to nie auratus ktory walczy z rybami 2 razy wiekszymi od siebie
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się