dhul Opublikowano 13 Października 2008 Autor #21 Opublikowano 13 Października 2008 dzisiaj po powrocie do domu doznalem szoku! akwa przybralo dziwnie brazowy kolor, na wszystkim co jest w srodku widac brzydki syf. jakis glonas sie pojawil :/ co to jest? jak z tym walczyc?
yaro Opublikowano 13 Października 2008 #22 Opublikowano 13 Października 2008 glony pogódź się z nimi bo jeszcze nie poznałem kogoś kto by w malawi wygrał z glonami. albo je polubisz albo będziesz się męczył
mutra Opublikowano 13 Października 2008 #23 Opublikowano 13 Października 2008 Glona nic nie pokona Glon postanowił skrócić męki twoich roślinek
dhul Opublikowano 13 Października 2008 Autor #24 Opublikowano 13 Października 2008 Nie ma to jak pomoc fachowców... :? Zakładając malawi miałem nadzieję, że w razie pytań będzie ktoś mógł doradzić... Niestety okazuje się że nie - "glona nic nie pokona" :?
koteczek555 Opublikowano 13 Października 2008 #25 Opublikowano 13 Października 2008 Bo taka jest prawda w Malawi zawsze będą glony, wejdź sobie w galerię, nie ma starszego akwarium, w którym nie byłoby glonów
mutra Opublikowano 13 Października 2008 #26 Opublikowano 13 Października 2008 w sumie ze skutecznych rzeczy masz tylko środki oparte na miedzi (wszelkie humusy, alguminy itp zakwaszą Ci wode), możesz zastosować algizit a potem algostop depot. Ale to mocna chemia i z tego musisz zdawac sobie sprawe
koteczek555 Opublikowano 13 Października 2008 #27 Opublikowano 13 Października 2008 Moim zdaniem jak ktoś decyduje się już na Malawi to powinien liczyć się z tym, że glon będzie i przyzwyczaić się do tego. Po co ryzykować laniem chemii? A jak się glon nie podoba to założyć holendra i tyle
dhul Opublikowano 13 Października 2008 Autor #28 Opublikowano 13 Października 2008 co innego zielone glony porastajace kamole i tlo , a co innego brazowe glony ktore bardziej szpeca niz zdobia ... :/
mutra Opublikowano 13 Października 2008 #29 Opublikowano 13 Października 2008 każdy glon jest fajny, a szpecą nie akwarium tylko roślinki
freelanc3r Opublikowano 13 Października 2008 #30 Opublikowano 13 Października 2008 akurat kolea ma racje bo glonik ladnie porastajacy kamienie (najlepiej ciemne, bo na jasnych to wyglada srednio) jest OK ale glonik ktory porasta np piaseczek nie wyglada "apetycznie"
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się