Skocz do zawartości

Kupowanie na os. Łokietka w Poznaniu


Cobi

Rekomendowane odpowiedzi

I tu wtrace sie ja :) ten mily pan zaproponowal mi mlodziez, faktycznie nie wybarwiona. ALe powidzial ze w tym stadiu rozwoju umie juz odroznic plec:) czyli proponowal mi mlodziez, ale jednoczesnie jako docelowa obsade, a wiec SEE and Mateusz maja jednoczesnie racje :D mam najdzieje ze moj post nie jest zbyt zawily, ale lekko jestem nie w "stanie" :D


pozdrawiam :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U saulosi można domniemywać płeć, a to atrapki małe się pojawiają, a to samce zaczynają walczyć i pokazywać cimne paski.. Ale w akwarium, gdzie pływa tego kilkadziesiąt rzeczywiście niebardzo. Zwłaszcza, że one wszystkie tak szybko spierdzielają, że momentalnie tracisz z oczu wypatrzoną wcześniej rybę ;)


To jak ten Pan w sklepiej dobierze Ci taki układ, to spytaj, co robi z nadwyżką samców. Sprzedaje nieznającym się klientom? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio ok, dzieki wam bardzo. Juz mam raczej jasny poglad :P facet moze zna sie na rzeczy, ale mimo wszytsko to sprzedawca ktory chce zarobic :D w takim razie zakladam nowy topic i sie pytam was o obsade :D


ps a co myslicie o tym, iz jak sie kupuej mlode rybcie to niepowinno byc duzo kryjowek bo sie beda bac i chowac. Tak powiedzial mi ten koles ze sklepu



pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko w tym agresywnym, krwiożerczym i dziwnym świecie gdzie sprzedawców dusi fiskus, ZUS i temu tam podobne ;), dzieciaki ryczą o skuter a dzierżawca podnosi czynsz jak sie dziwić sprzedawcy, że chce zarobić i że wciska ludziom więcej ryb albo nadmiarowe samce ... przeca w hurtowni też nie dobierają mu haremów. Każdy powinien mieć swoją wiedzę choć sa pewne granice przyzwoitości które w tym przypadku nie zostały przekroczone. ;)



Tak jak wspomniał Mateusz, każdy powinien do sklepu udawać się uzbroiony w wiedzę i zawsze liczyć się z tym, że sprzedawca walczy o zarobek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a co myslicie o tym, iz jak sie kupuej mlode rybcie to niepowinno byc duzo kryjowek bo sie beda bac i chowac. Tak powiedzial mi ten koles ze sklepu



Nie jest to nie prawda, ryby gdy się zaaklimatyzują i mają dobre warunki pomimo ogromnej ilości kryjówek nie powinny sie bez przyczyny w nich ukrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupowałem pysie w tym sklepie. Trzeba przyznać, że jest w czym wybierać. Teraz mam małą wiedze, ale wtedy :oops:!

Właściciel sprzedał mi rzeczywiście trochę dużo ryb jak na mój baniak- przynajmniej w porównaniu ze zdaniem klubowiczów. ale dostałem upust.

(Ilość ryb motywował tym, że w dużym skupisku są mniej płochliwe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja sie dolacze!!!

w tym sklepie jest faktycznie ladny wybor!!!

ALE!!!!

czesto tam bywalem:0

i pewnego razu usyszalem cos takiego na pytanie o akwa 55l czy mozna trzymac tam pyszczaki!!!!

ze mozna tylko trzeba tam trzymac minimum 10szt!!!

wiec mnie to troszku zdziwilo zwlaszcza ze chlopakowi pokazywal kilka odmian jakie moga plywac w tym akwa!!!!!!!!!

a jak zaczynalem przygode malawi to powiedzial mi ze w akwa 240l jezeli ma byc to akwa ozdobne mozna trzymac ile sie chce gatunkow no chyba ze zalezy mi na rozmnazaniu to mniej!!!!

szczeze przyznam ze wiedze na temat akwarystyki zawdzieczam w duzej czesci wam wszystkim piszacym na forum malawi!!! i za to dziekuje :)

a w sklepach jak to w sklepach!!!!!

jak sobie porownam moje pierwsze malawi ktore powstalo przy udziale rad sprzedawcow z tym akwa ktore teraz mam po spedzeniu sporo czasu na czytaniu forum to moge z czystym sumieniem powiedziec ze jesli jest problem lepiej zapytac prawdziwych akwarystow z zamilowania na forum niz pytac kogos kto chce zarobic!!!!

bo juz sprawdzilem ze jak tu cos radza to wyjdzie na dobre!!!! :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

:D odwiedziłem ten sklep.Rzeczywiście wybór jest bogaty,ale musisz wiedzieć czego chcesz bo ja na przykład dowiedziałem się tam że greshakei to jedna z najbrzydszych ryb,że crabro to dość spokojna ryba,że obsadę możemy dobierać w zupełnie dowolny sposób z naciskiem na "przerybienie"zbiorników co spowoduje spadek agresji-mieszanie biotopów jak najbardziej a co stoi na przeszkodzie?.... i tak dalej.

Ale rybki prawdopodobnie tam kupię , sam też prowadzę działalność gosp. i wiem jakie przeszkody trzeba pokonywać na codzień :D



pozdrawiam wszystkie pyry henas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.