czester_ Opublikowano 4 Maja 2008 #11 Opublikowano 4 Maja 2008 Na miejsce okrzemków powoli wparowują zielenice;) Wszystko ok. Choć powiedz czy łatwo się je usówa czy może są mocno przytwierdzone. Ciut to jaskrawe ale chyba wina aparatu bo rdzawy takiego granatu w realu nie ma:) No chyba, że masz tak pięknego to bedzie mi ślinka ciekła:)
sztacha Opublikowano 4 Maja 2008 #12 Opublikowano 4 Maja 2008 No latwo to to coś nie schodzi, chociaż muszę się przyznac że nawet nie próbowałem się przyłożyc do usunięcia. Na razie za wiele tego nie ma pojawiło się to punktowo a nie w jakiś wielkich koloniach. Bez zapachowe to to jest a smaku jeszcze nie znam
sztacha Opublikowano 4 Maja 2008 #14 Opublikowano 4 Maja 2008 No to fajnie, oby to były te wyczekiwane zielenice Korzystając z okazji - co robic aby tak glony(okrzemki) nie obrastały szyb. No przecież to jest tragedia, co 3 - 4 dni wypadało by skrobac.
MateuszT Opublikowano 4 Maja 2008 #15 Opublikowano 4 Maja 2008 Niestety nic z tym nie zrobisz... Możesz do nich mówić, ale jako, że to jednokomórkowce, to mogą nie zrozumieć . Trzeba przeczekać .
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się