Skocz do zawartości

Prosba o weryfikacje planu pod 120x40x50 240 litrow


Aliszja89

Rekomendowane odpowiedzi

Nie za dużo tego żółtego? Osobiście zamiast żółtej odmiany cearuleusa wziął bym białą Nkhata Bay. Labidochromis jest mięsożercą więc sugerowałbym dla urozmaicenia mu diety kupić pokarmy mięsne np. TROPICAL SOFT LINE AFRICA CARNIVORE. 

Edytowane przez Bezprym
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemna szafka, ciemne szkło, ciemne kamienie.

Mysle, ze bedzie ladnie z zoltym.

 

Ryby mlode 3-4 cm.

 

Co myslicie o samej szafce (moj wlasny projekt), akwarium no i co zrobic z tym zywieniem, dokupic cos do tego co mam?

IMG_20210416_114649.jpg

Edytowane przez Aliszja89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.04.2021 o 11:33, Aliszja89 napisał:

Panowie, zblizam się wielkimi krokami do wpuszczenia obsady.

 

Zdecydowalem się i zamowilem ponizsze gatunki:

1. Pseudotropheus Saulosi - 5 sztuk.

2. Metriaclima sp. "msobo" Magunga - 5 sztuk.

3. Labidochromis caeruleus "Yellow" - 5 sztuk.

Niedlugo je odbieram.

 

Oczywiscie gatunki popularne. Sugerowalem się przy wyborze rzecz jasna wygladem ale tez lagodnoscia i latwoscia hodowli dla poczatkujacego malawisty. I teraz pytanie odnosnie zywienia tych gatunkow. Zakupilem już Naturefood Premium Cichlid Plant-S oraz Sera Granugreen Cichlid Food. Czy czyms jeszcze powinienem uzupelnic zywienie? Mysle tutaj glownie o Magunga, który potrzebuje przewagi miesa. Co sugerujecie dokupic?

 

Dzień dobry, mam pytanie. Podobnie startuję, standardowe akwarium 300L, też myślałem o Msobo (jeden już pływa, dostałem jako starter w dwa tygodnie po zakupie sprzętu od sprzedawcy), Saulosi, ale zamiast Labidochromisa Aulonocarę Fire Fish. Małżonce oczywiście, jak zwykle, podobają się ryby, które raczej nie mogą trafić do takiego małego zbiornika z innymi rybami - mowa o Cyrtocarze. Chociaż niektóre strony internetowe mówią, że 120 cm im wystarczy.

Mam mętlik w głowie, to moje pierwsze akwarium Malawi, a gdzie się nie spojrzy, tam inne opinie.

Przepraszam za dopisywanie do zamkniętego wątku, ale zauważyłem, że obsada podobna do planowanej przeze mnie, więc pozwoliłem sobie zapytać o niewielką modyfikację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ŁukaszKoka napisał:

Przepraszam za dopisywanie do zamkniętego wątku, ale zauważyłem, że obsada podobna do planowanej przeze mnie, więc pozwoliłem sobie zapytać o niewielką modyfikację.

Załóż swój nowy temat w dziale OBSADY i koledzy Ci pomogą bo zaśmiecimy temat koledze pod którego się podpiąłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.