Skocz do zawartości

576L (160x60x60) Non-mbuna u Bartka


Bartek_De

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, eljot napisał:

Ten frejek nie wygląda mi na Iceberga to na + :) . Wygląda bardziej jak ten http://www.onzemalawicichliden.eu/Bestanden vissendatabase eng/Sciaenochromis fryeri Liuli eng.html

Według mnie to zdecydowanie Iceberg. http://www.onzemalawicichliden.eu//Bestanden vissendatabase eng/Sciaenochromis fryeri iceberg eng.html Ma wyraźny biały pas ciągnący się od pyska aż po koniec płetwy grzbietowej, czarne, biało obrzeżone płetwy piersiowe, czarną, żółto obrzeżoną płetwę odbytową. Samiczki są ciemne w delikatne, jasne pasy. Mają delikatnie żółto obrzeżoną płetwę grzbietową. Zdjęcia z telefonu tego nie oddają. Postaram się coś fajnego pstryknąć lustrzanką, to wrzucę do galerii.

20200502_102635.thumb.jpg.b3573d5c635df18da69a9f932eed44ed.jpg

20200502_102640.thumb.jpg.3091a324c03edae7d69b441ff207b47e.jpg

20200502_102715.thumb.jpg.0d4d2dd3ce0e7ec4e22711ef7737be47.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eljot napisał:

Nie twierdzę że to nie Icek ale że ładny i nie bardzo Ickowaty 

...chociaż jakby się przypatrzeć, to bardzo przypomina "Chitande Island" http://malawi.si/Malawi/Haplochromises/Sciaenochromis/Sciaenochromis fryeri/slides/Sciaenochromis fryeri 'Chitande Island'.html

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku i jak po tych kilku godzinach od wpuszczenia frejkow zachowuje się Placek ? Kolor wraca ?
Kolor wrócił, a i animusz również choć już nie gania samic tak często. Nawet i frejka przegoni od czasu do czasu.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Bartek_De napisał:

Kolor wrócił, a i animusz równieżemoji16.png choć już nie gania samic tak często. Nawet i frejka przegoni od czasu do czasu.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Co do ganiania samic, dobrze mieć drugiego samca 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Bartek_De napisał:

Miło mi to słyszeć Adamie👍 a raczej przeczytać. Tym bardziej, że osoba od której wziąłem ryby również twierdziła, że to iceberg🤔

Jak chcesz i pozwolisz, pożyczę zdjęcie i pokaże je pewnemu kolesiowi z niemiec, on bardzo mocno specjalizuje się w non mbunie :) Może będzie w stanie pomoc i rozwiać problem :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.