Andrzej Głuszyca Opublikowano 28 Marca 2019 #11 Opublikowano 28 Marca 2019 OT. @benjam Jak chcesz oznaczyć np. @egon44 i przywołać go do tej rozmowy to przyciśnij Shift , następnie trzymając cały czas wspomniany Shift naciśnij @ i bez spacji wpisuje litery nicka, którego chcesz przywołać. Pod spodem zobaczysz listę nicków. Puść Shift wybierz szukany nick.
benjam Opublikowano 28 Marca 2019 Autor #12 Opublikowano 28 Marca 2019 11 minut temu, AndrzejGłuszyca napisał: OT. @benjam Jak chcesz oznaczyć np. @egon44 i przywołać go do tej rozmowy to przyciśnij Shift , następnie trzymając cały czas wspomniany Shift naciśnij @ i bez spacji wpisuje litery nicka, którego chcesz przywołać. Pod spodem zobaczysz listę nicków. Puść Shift wybierz szukany nick. Dziękuję Andrzeju ale ja cały czas na smartphone korzystam a co oznacza OT?
Andrzej Głuszyca Opublikowano 28 Marca 2019 #13 Opublikowano 28 Marca 2019 (edytowane) 21 minut temu, benjam napisał: co oznacza OT? Off - topic . Czyli tekst odbiegający od tematu rozmowy. W telefonie faktycznie trudno zrobić to co Ci opisałem. I na Tym kończymy OT Edytowane 28 Marca 2019 przez AndrzejGłuszyca
pozner Opublikowano 28 Marca 2019 #14 Opublikowano 28 Marca 2019 W telefonie wbijasz @ i dalej zaczynasz pisać nick. Pod spodem wyświetla się lista nicków zaczynających się od tych liter. Wybierasz poszukiwany i tyle. 2
Bartek_De Opublikowano 28 Marca 2019 #15 Opublikowano 28 Marca 2019 2 minuty temu, pozner napisał: W telefonie wbijasz @ i dalej zaczynasz pisać nick. Pod spodem wyświetla się lista nicków zaczynających się od tych liter. Wybierasz poszukiwany i tyle. To chyba jest uzależnione od przeglądarki z której się korzysta w telefonie. Na przykład ja korzystam z FireFoxa i u mnie wygląda to tak, że po wbiciu @ zaczynam pisać początek nicka i muszę dać spację, dopiero wtedy wyświetlają się podpowiedzi, a Tapatalk w ogóle tego nie obsługuje
marekmax77 Opublikowano 28 Marca 2019 #17 Opublikowano 28 Marca 2019 3 godziny temu, benjam napisał: Na olx znalazłem np belkę 200 cm a w niej 96 modułów ledowych i co mam o tym myśleć? @egon44 w swoim poście pisze ze 15 jest ok a tu facet ma 96 jestem amator dlatego pytam... Proponują montować moduły na 16cm listwie a może lepiej dwie listwy po 8 cm które można przesuwać jedna bliżej tylnej szyby druga przy przedniej szybie nie wiem.... Pytam jak kto co ma i co o tym sądzi Witam ja u siebie na zbiornik 150x50x50 (375l) dałem na profilu 10cm na 120cm na początku dałem; 11szt. modułów białych 11000K oraz 11szt modułów RGB Po około roku dołożyłem jeszcze 6 szt.białe 7500K ustawione na sterowniku Romka maksymalnie 11000K -90% 7500K - 75% R-60%,G-20%,B-80% Czyli jeszcze mam zapas ale teraz już wiem ze profil mogłem dać 16cm szerokości.Oświetlenie mam zamontowane bliżej przedniej szyby co daje większą głębie.Zdjęcia przedstawiają jak ja przykleiłem moduły ale jeszcze przed dołożeniem 7500K(przykleiłem je w wolne pola bliżej przodu) 1
benjam Opublikowano 1 Kwietnia 2019 Autor #18 Opublikowano 1 Kwietnia 2019 Ile wat powinna mieć Belka ledowa?
yaro Opublikowano 1 Kwietnia 2019 #19 Opublikowano 1 Kwietnia 2019 Zależy między innymi od długości akwarium
benjam Opublikowano 1 Kwietnia 2019 Autor #20 Opublikowano 1 Kwietnia 2019 5 minut temu, yaro napisał: Zależy między innymi od długości 200x60x60
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się